Koloidnistribro.cz

Vzhledem k tomu, že naše fórum začaly využívat kdejaké existence s jakýmikoli příspěvky, rozhodli jsme se fórum zrušit.  To, co bylo k věci je uloženo zde:
 
 

Datum: 16.01.2018

Vložil: Eva

Titulek: 500 ppm

Dobrý den, z Německa jsem si objednala koloidní stříbro 500 ppm firmy Fairvital. Užívám půl čajové lžičky na lačno. Stříbro má hnědo-zlatavou barvu. Není 500 ppm pro tělo škodlivé a dokáže ho vyloučit? Na obale ještě stojí,že není ionicke.
Děkuji za odpověď.

Datum: 11.08.2019

Vložil: Petr - Antibakterin

Titulek: Re: 500 ppm

Nedokážu odpovědět. Nebezpečnost není dána koncentrací, ale velikostí částic. Kupte si ve zdravotních potřebách injekční stříkačku a filtr 220 nm, který se na tuto stříkačku nasazuje. Když po přefiltrování tímto filtrem stříbro svou barvu ztratí, v žádném případě ho nepoužívejte vnitřně. Pokud mu po přefiltrování tímto filtrem barva zůstane, můžete být bez obav.

Datum: 04.04.2017

Vložil: Monika Trojáková

Titulek: spála 2,5 letý syn 11kg - léčba koloidním stříbrem

Dobrý den,
ráda bych se podělila o naši zkušenost s koloidním stříbrem při léčbě spály. Loni koncem června po neštovicích syn dostal spálu (angína u sousedů).
Nástup byl rychlý v neděli 4x k večeru zvracel a pak měl v noci tpl. 39-40 C a nechtěl pít. Protože jsem se vracela z cesty, tak jsem mu před usnutím stačila dát jen homeopatický lék chinu 9ch, v té jsem pak pokračovala cca 2 dny než začal víc pít a normálně čůrat. Další den jsem přidala ještě belladonu a lycopodium dle symptomů.
K lékařce jsme šli až ve středu, potvrdila spálu a napsala antibiotika, ale neudělala výtěr. Antibiotika mám ještě neotevřená v lednici.
Se stříbrem jsme začali až ve čtvrtek po potvrzení infekce. Do tří dnů se mu stav hodně zlepšil, takže jsem dál pokračoval dle Vašich instrukcí v podávání stříbra. (ještě jsme u homeopatky dostali streptokokcínovou nosodu).
Po 8 dnech užívání stříbra v množství 2,5 až 3x překročené max. dávky vypadal syn tak dobře, že jsem stříbro přestala podávat. Za cca 4 dny jsme šli opět na výtěr - výsledek byl 2 křížky ze 3 (maximum) na čež nám lékařka doporučila antibiotika.
Po doporučení jsem opět začala stříbro podávat v množství 1,6 maximální povolené dávky a sledovala uzliny, které ještě byly zduřelé. Antibiotika jsem vůbec nepoužila. Po dvou týdnech užívání 1,6 max. Dávky, bal výsledek výtěru 1 křížek, což byl dost dobrý výsledek na to, abychom nemuseli ani na kontrolu k lékařce, jen nám výsledek sdělila sestra po telefonu. Poněvadž měl syn ještě trochu hmatné uzlily pokračovali jsme v 1x max. Ještě asi týden, než byli úplně klidné.
Následující měsíc při kontrole byl výtěr negativní. Antibiotika mám ještě v lednici :o)).
Na léčbě stříbrem jsem velmi ocenila podávání jen 1x denně ráno nalačno, že šetří trávicí systém – žádný průjem, pálení střev, zhoršené trávení, jako u atb. A velmi si vážím podpory, ochoty a spolupráce ze strany výrobce stříbra.
Ještě k diskusi o koloidním vs. nano stříbru. Shodou okolností je má kamarádka mikrobioložka, která vedla vědecký výzkum nanomateriálu, a dle jejích slov koloidní stříbro není nano stříbro. Takže nezaměňovat.
Stříbro mám stále doma, a kdyby bylo třeba použiji jej raději než antibiotika. Ale při použití doporučuji předem konzultaci s výrobcem a zjistit, zda není pacient náhodou na stříbro alergický.
Děkuji. Monika Trojáková

Datum: 03.06.2016

Vložil: Andrea

Titulek: vagynalní vyplach

Dobrý den Prosím vás o radu chci použít Vaše KS na vyhnání výplach mam problém s e coli ktera mi dela hrozne paleni vagyny a léčba antibiotiky je bez úspěchu. Vsechna vyšetření mam v pořádku zadne kvasinky či jine problémy. Četla jsem vaši stránku na vagynalni vyplachy 40KS ale mam strach ze je ta koncetraci vysoka a vůbec to stříbro nak neredi tak si nechci nak ublížit. Můžete mi Prosím poradit jestli teda to 40KS je bezpečný na ty vyplachy a kolikrát tak to dělat aby Mé to mycí obtíží zbavilo. Chtěla jsem si nejdřív u vás zakoupit ten vagynalni generátor ozónu ale v nabídce už bohuzel není. Budu ráda když mi odpovíte na to KS a jestli v blizsi době nebudete mit ty vagynalni generátori moc bam dekuju

Datum: 06.06.2016

Vložil: Antibakterin

Titulek: Re: vagynalní vyplach

Začnu od konce. aginální generátory už mít nebudeme. Našly se ženy, kterým aplikace ozónu do pochvy nepomohla a my jsme pak byli za podvodníky. Toto nemáme zapotřebí. Výplachy 40 ppm KS jsou naprosto bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ale pokud máte strach, zvolte nižší koncentraci. I takk to s vysokou pravděpodobností pomůže. Výplachy dělejte tak často, jak to jde, jak Vám to umožní Váš denní rozvrh. Čím častěji, tím lépe.
Je třeba doplňovat probiotické kultury. Nejlépe přibližně uprostřed intervalu mezi výplachy. V lékárně se dají koupit probiotické poševní čípky.

Datum: 24.03.2016

Vložil: Peter

Titulek: POZOR NA KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Koloidní stříbro jsou nanočástice stříbra v destilované vodě.
Faktem je, že působí jako totální antibiotikum a zabíjí veškeré bakterie v našem těle. Ovšemže nikoliv v takovém dávkování, jak je předepsáno ve volně prodejných přípravcích, což lze považovat za PODVOD výrobců a prodejců.
PŘI VYŠŠÍCH DÁVKÁCH ZABÍJÍ VŠAK I BAKTERIE, KTERÉ JSOU PRO NÁŠ ŽIVOT NUTNÉ !!! Jedná se o bakterie, které žijí v našem zažívacím traktu. Takže žádné antibiotikum prospěšné pro naší léčbu.Cílená antibiotika ničí pouze ty bakterie, na které jsou určeny, kromě širokospektrálních.
Požívání koloidního stříbra zanechává usazeniny stříbra v játrech, ledvinách, kůži atd, kde zanechává stopy (vyvolává šedomodré ztmavnutí), působí toxicky na organismus, ve vyšších dávkách způsobuje smrt. V EU je vnitřní používání stříbra zakázáno.
Viděl jsem na vlastní oči rozpitvaná játra člověka, zasažené stříbrem - FUJ, HNUS.
LIDI - NEPOUŽÍVEJTE TO !!! NENECHTE SE OKRÁDAT A NIČIT SI ZDRAVÍ HAMOŽROUTNÝMI PRODEJCI, KTEŘÍ DO VÁS TLAČÍ NEPRAVDIVÉ INFORMACE PRO SVOJE OBOHACENÍ !!!!!
Student 1. lékařské fakulty U.K.

Datum: 08.04.2016

Vložil: Antibakterin

Titulek: Re: POZOR NA KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Vážený studente 1. ročníku lékařské fakulty U.K.
Trochu si pooprav vzdělání. Kolidní stříbro od nás bere i několik lékařů. Jeden z nich mi řekl doslova, že dnes už by medicínu nevystudoval, protože ví, že některé věci, které se tam tvrdí nejsou pravda.
Takže ke kolidnímu stříbru:
1. Koloidní stříbro nejsou nanočástice v destilované vodě. Destilovaná voda je příliš špinavá pro výrobu kvalitního koloidního stříbra. Vodu stejné kvality budeš znát pod názvem injekční voda.
2. Koloidní stříbro působí Oligodynamicky. To znamená, že je velmi účinné již při nízkých dávkách.
3. Některé bakterie jsou aerobní a některé anaerobní. Tím je dána částečná úzkospektrálnost stříbra. Je pravda, že při vysokých dávkách likviduje všechny babakterie, stejně, jako jiná "úzkospektralní" antibiotika.
4. Probiotické bakterie lze snadno doplnit, například pomocí kyseaného zelí. Je lepší zničit všechny bakterie a následně dodat probiotické, než trpět například chronickými záněty dutin, exémy, kandidózou, chřipkou, ...
5. Usazování částic je velmi závislé na jejich velikosti. Pojem nanočástice v sobě skrývá velikosti až do 1000 nm. Tak velké částice jsou naprosto nevhodné pro koloidní stříbro. Většina výrobců vyrábí částice kolem 40nm, Antibakterin kolem 4nm. Takové částice se neusazují téměř vůbec a velmi rychle se zase uvolňují. Dokazuje to studie, která byla na toto téma zpracována. Dá se najít na internetu pod názvem: "29A review of nanoparticle. functionality and toxicity on the central nervous system". Zajímavá, z tohoto pohledu je i studie Rogera Altmana : " Colloidal silver. Where does it go when you drink it? How long does it stay there?"
5. Rozpitvaná játra nic nevypovídají o tom, jakou kvalitu mělo ono koloidní stříbro, především, jakou mělo velikost částic, a už vůbec nevypovídají nic o tom, zda ten člověk zemřel v důsledku používání koloidního stříbra. Nejznámější člověk světa, který měl velmi silnou Argirii - Paul Karason, zemřel na infarkt. Srdeční problémy měl ještě dřív, než začal v nekontrolovaně používat koloidní stříbro.Paul Karason pil litry koloidního stříbra denně a vyráběl jej z obyčejné kohoutkové vody, což znamená, že měl tak velké částice, že výsledný produkt lze už jen stěží označit, jako koloid.
6. LIDI - OPRAVDU TO NEPOUŽÍVEJTE. JE PŘECE MNOHEM LEPŠÍ UMŘÍT NA NĚJAKOU NEMOC, KTERÁ JE REZISTENTNÍ VŮČI VŠEM POUŽÍVANÝM ANTIBIOTIKŮM, NEŽ BÝT ZDRAVÝ S RIZIKEM, ŽE BUDETE MÍT NĚJAKOU DOBU MODRÁ JÁTRA. Své o tom vědí například v LDNkách. Proč se nikdo nepozastavuje nad tím, že tam jde člověk se zlomeným krčkem a tam umře na zápal plic? Takových a podobných případů znám mnoho.
7.Na závěr prosím alespoň jeden jediný konkrétní případ člověka, jehož smrt způsobilo prokazatelně koloidní stříbro. Prosím porovnat s údajem, že jen za druhé pololetí roku 2014 zemřelo jen v ČR 168 lidí na následky interakce léků (přiznané číslo farmaceutickými společnostmi).

Tento příspěvek berte jen jako polemiku se studentem medicíny. V žádném případě jako doporučení k vnitřnímu používání koloidního stříbra. To se přece nesmí, neboť nám to EU zakázala.

Datum: 30.04.2016

Vložil: nofran

Titulek: Re: POZOR NA KOLOIDNÍ STŘÍBRO

Dobry den..Jen ziram jake dalsi nemehlo bude psat lidem denne bez uzardeni 15 prasku denne,aby mel z kazde krabicky 300 kc,kterou predpise..A pak bych chtel videt ta jatra..Penize ve zdavotnictvi je hnus,ktery tvori ty byznyschlapce v bilich plastich,kteri vubec nic neumi..Nase zdravotnictvi je zumpa lechkozivku s diarem predepisujicim leky z neho ve jmenu farmakogolickych korporaci..Nechodim k temto radoby lekarum,nic v mem zivote neznamenaji..Kdyz se mne ve 40 letech odjevil vysoky tlak,byl jsem ubezpecen ze to mam nadosmrti..Ne ne vy odbornici v bilych plastich,dnes je mne 70 let a stale chodim do prace a nejsem plny vapniku a zkamenely jako moji vrstevnici kteri sotva chodi a maji pulku mozku ze zuly..Jiz zadne prasky nepotrebuji ziji podle svych schopnosti a rozumu..Ale to nakonec muze kazdy..A tech politickych nul v EU je take dost a vsechny nas svoji inteligenci prazdneho popelniku znici vsechny v Evrope..Ale to uz mne v mojich letech nezajima..Zdravim vsechny..

Datum: 22.10.2015

Vložil: Zdeněk

Titulek: Proč ne AgNO3

Jestliže je pravda, že princip účinku Ag na bakterie je inaktivace jejich enzymů, hlavně reakcí (blokací) se sírou v enzymech, tak myslím, že jde o reakce iontů. Proč by potom neměl stejně jako KS působit pravý roztok AgNO3 v obdobné koncentraci (okolo např. 10 ppm Ag)?
Já to chápu tak, že koloidní částice Ag jsou pro roztok zdrojem iontů rozpuštěného Ag+. Nevím jaká je rozpustnost kovového Ag, ale rozpustnost kovové Cu je cca 13 mikrogramů/l vody. To bude podobné i u Ag. Antibakteriální účinky Ag se projevují při koncentracích cca desítky mikrogramů/l. V pitné vodě (=vnitřní užití) může být dle vyhlášky max.50 mikrogAg/l. To spolu celkem hraje dohromady, tak proč nepoužívat iontově rozpuštěné Ag?
Díky za odpověď. Z.

Datum: 03.11.2015

Vložil: Antibakterin

Titulek: Re: Proč ne AgNO3

AgNO3 bude fungovat také, ale ne tak dobře. Právě to+ (náboj) je velice významné pro aktivitu stříbra. Studie uvádějí, že částice bez náboje mají asi pětinovou účinnost proti iontům. Jak chcete na Ag+ navázat nějaké -, když už tam visí NO3? Musel byste nejdříve jednu vazbu rozbít, aby se druhá mohla vytvořit

Datum: 11.03.2015

Vložil: Kamil

Titulek: Plastové lahve a KS

Chtěl bych se zeptat, jak je to s prodejem stříbra v plastových lahvích. Na internetu se píše, že plast způsobuje aglomeraci stříbra. Přesto ho hodně výrobců používá

Datum: 11.03.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Plastové lahve a KS

nechali jsme dělat rozbory velikosti částic u stříbra uchovávaného v PET lékovkách. Ani po 1/2 roce nebyl měřitelný rozdíl ve velikosti částic. Mírně poklesla koncentrace, (stříbro se usazuje na stěnách nádoby). Totéž se však děje i v lahvích skleněných.

Datum: 12.12.2013

Vložil: Marie

Titulek: Léčení dny.

Se zájmem si pročítám všechny dotazy i odpovědi. Vnitřní používání koloidního stříbra je pro mne novinka. Hodně jsem o tom slyšela, ale zatím ani nevím o nikom z okolí kdo má nějakou zkušenost. O KS jsem se začala zajímat kvůli pejskovi, který má vždy počínaje jarem kožní potíže a již třetí rok je léčen kortikoidy. Proto bych chtěla s vnitřním užíváním KS začít už teď v zimě. Jak ale mám pejskovi dát KS pod jazyk, bude stačit použití spreje do dutiny ústní?
Měla bych ještě jednu otázku - lze vnitřním užitím KS léčit dnu?
Děkuji za odpověď.

Datum: 31.01.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Léčení dny.

Je to už nějaká doba, co jsme museli odstavit tento web, přesto není fér, aby otázka zůstala bez odpovědi.
Předně, kortikoidy nic neléčí, pouze schovají příznaky toho, že je něco v nepořádku. Kožní potíže mohou být různého původu a různého chrakteru. Podle toho je potřeba léčit. Koloidní stříbro se na kožní potíže často užívá, ale nemá schválené tvrzení léčivých účinků.

Datum: 04.11.2013

Vložil: Silvie

Titulek: Mučnivka v ústech 15ti týdenního miminka

Dobrý den. Je možné použít k léčebě moučnivky v ústech mé 15ti týdenní dcerky koloidní stříbro? Kojena již není. Je na umělé stravě. Mám k dispozici koloidní stříbro z přístroje SilverMedic ve všech koncentracích. Děkuji předem za odpověď.

Datum: 05.11.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Moučnivka v ústech 15ti týdenního miminka

Pokud je pokrytý pouze jazyk, nechte dcerku ať se s tím imunitní systém vypořádá sám. Podávejte přípravky s obsahem laktobacilů pro lepší nastartování imunity. Pokud je pokryté i patro, nebo ústní sliznice, Použijte koloidní stříbro, ale pouze v nezbytně nutné míře. Pro mladý organizmus, který si teprve tvoří imunitní systém je lepší , když se s problémy vypořádá sám bez pomůcek. O to zdravější bude v dospělosti.Datum: 28.10.2013

Vložil: Věrka

Titulek: Kol.stříbro a rakovina

Mám po záchovné oper. prsu rakov.nádorku, od rána do večera hledám na internetu. Nechci ani ozařování...jak pomáháý kloidní stříbro, máte prosím někdo zkušenost? V.

Datum: 29.10.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Kol.stříbro a rakovina

Zkušenost nemám, ale obávám se, že rakovinu nezpůsobují ani viry, ani bakterie či jiní drobní parazité, Proto KS pravděpodobně fungovat nebude. Ale třeba má někdo jinou zkušenost.
Zkuste navštívit tento odkaz:
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3790

Datum: 30.10.2013

Vložil: Jarda

Titulek: Re: Kol.stříbro a rakovina

Pro léčbu rakoviny Vám doporučuji přečíst si následující články a navazující diskusní „fórum“
https://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/zajimave-clanky/35-neroztrideno/524-konopi-nejleivji-rostlina-rozhovor-s-rickem-simpsonem
https://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-44565.html
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=132670&page=7
S přáním brzkého uzdravení Jarda

Datum: 07.11.2013

Vložil: jan3pohl

Titulek: Re: Kol.stříbro a rakovina

Koloidní stříbro na rakovinu - pokud chcete můžeme to probrat. 602641830

Datum: 24.10.2015

Vložil: Dana

Titulek: Re: Kol.stříbro a rakovina

Dobrý den,
je to sice otázka položená dávno, ale třeba se bude pídit ještě někdo, dohledala jsem čistě náhodou právě před chvílí, že na rakovinu je koloidní zlato. Ale už přesně nevím kde to bylo a zda to funguje. Dále se píše, že na rozdíl od stříbra je žádoucí, aby v těle zlato zůstávalo, tělo ho potřebuje.

Datum: 09.10.2013

Vložil: Eva

Titulek: doba použitelnosti

Ráda bych věděla, jak dlouho má KS Antibakterin použitelnost? Podle toho mohu zvolit množství v objednávce.
Zda také mohu koupit přístroj, který umí vyrobit KS Antibakterin a jak dlouho trvá výroba 10ppm ?
Děkuji za odpověď.

Datum: 10.10.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: doba použitelnosti

Antibakterin udává dobu použitelnosti při správném skladování 1 rok. Přístroj, který by uměl vyrobit KS kvality Antibakterinu koupit zřejmě nelze. Svou technologii výroby Antibakterin pečlivě tají.

Datum: 16.10.2013

Vložil: Mirek

Titulek: Re: doba použitelnosti

Dobrý den,
vysoce kvalitní "profesionální" generátor koloidního stříbra se dá zakoupit v USA - SilverGen SG7 Pro.
https://www.silvergen.com/sg7pro.htm
https://www.silvergen.com/
https://www.silvergen.com/shop/

Více informací získáte na: https://www.osud.cz/koloidni-stribro-jsem-zavalen-vasimi-zadostmi-jak-kde-nakupovat

Podle údajů výrobce by měl produkovat koloidní střibro ve vynikající kvalitě, s průměrnou velikostí částic 1 - 5 nm.
https://www.silvergen.com/electron_microscope.htm

Datum: 17.10.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: doba použitelnosti

Tento generátor známe. Dokonce podle rozboru skutečně dělá částice kolem 5 nm. Rozbor jsme však na stránky nevyvěsili, protože je zde jedno velké ALE. Tím ALE je čistota vody, o které silně pochybujeme. Pro výrobu KS se používá ultračistá voda, která je velmi dobrým polárním rozpoušťedlem. U SG 7 se k míchání vody používá akvaristické čerpadlo, které je celé, i s přívodním kabelem, ponořeno v této ultračisté vodě. Nějak se nám nechce věřit, že by se z tohoto čerpadla neuvolňovaly do vody nežádoucí organické příměsi. Bohužel takový rozbor běžné laboratoře nedělají. Další zdroj nečistot může být vzduch. Hladina není při výrobě nijak zakryta.Podstatně lépe z tothoto pohledu na tom byl jeho předchůdce SG 5, který měl víčko a používal rotující skleněné míchátko.
Takže u SG 7 nabádám k opatrnosti, dokud nebudeme vědět více.

Datum: 23.10.2013

Vložil: Mirek

Titulek: Re: Re: Re: doba použitelnosti

Původně jsem chtěl napsat generátor SG6 Auto (SG6-EURO), který se přímo nasadí na vhodnou sklenici a elektrody s míchadlem jdou přímo do nádoby a je na evropských 230V.
Už ani nevím, jak jsem se v tom zamotal a napsal jsem SG7, které je v podstatě pro výrobu velkých množství.

https://www.silvergen.com/colloidal_silver_generator.htm


Datum: 05.10.2013

Vložil: Verča

Titulek: afty

dobrý den, chci se zeptat jestli KS pomáhá i k léčbě aftů??

Datum: 07.10.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: afty

Ano, velmi dobře

Datum: 02.10.2013

Vložil: Kateřina

Titulek: stafilokok a ag od pana Rulce

Dobrý den, vím, že zde už bylo něco málo o AG pana Rulce, ale já bych se ráda zeptala, jak vysoká je podle vás koncentrace, jestliže pan rulc uvádí, že na 1 litr je 14 mg stříbra...nízká či vysoká? a případně, jak dávkovat? děkuji za odpověď...

Datum: 07.10.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: stafilokok a ag od pana Rulce

14 mg/l = 14ppm. Je to poměrně běžná koncentrace.
Dávkování najdete zde: https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/

Datum: 06.09.2013

Vložil: Jana

Titulek: příznaky po užívání KS

Dobrý den, prosím o radu s příznaky po užívání KS, které jsem si koupila od Lakshmi Narayan, kde doporučují při koncentracu 15ppm na žal. vředy 30ml 3x denně 3 dny a dále udržovací dávka 30ml denně. Užívala jsem 2x denně 3 dny a objevila se mi vyrážka na kůži kolem žaludku s hnisavými puchýřky, která 1. dva dny svědila a mám jakoby mírně necitlivé svaly na levé str. těla v obl. zad kolem žeber - dá se to považovat za Herxheimerovu reakci? Nějak si s tím nevím rady, vyrážka se sice nezvětšuje a už svědí jen minimálně, ale neztrácí se. Mám pokračovat v užívání stříbra? Stříbro, které jsem si koupila má jen lehounce nahořklou chuť a je čiré, nesmáčivé. Děkuji moc za odpověď.

Datum: 10.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: příznaky po užívání KS

Se stříbrem od firmy Lakshmi Narayan nemáme žádné zkušenosti. 30 ml denně při 15 ppm odpovídá 90 kg "živé váhy". Pokud máte tuto, nebo větší hmotnost, neměl by být problém.
HH reakce to být může. Škodliviny z těla odchází různými cestami. Pokud máte udanou hmotnost a nemáte jiné potíže, zkuste vytrvat, puchýřky pravděpodobně zmizí, až budete vyčištěná. Nezpomeňte na probiotika. Toto jsou dost vysoké dávky, které zřejmě vyhubí veškerou mikroflóru.

Datum: 13.09.2013

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: příznaky po užívání KS

Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Je to tak-puchýřky uschly a pomalu mizí i červená skvrna (která je občas do modra) a ktará byla pod nimi už je také menší. I když se mi asi dva dny po vzniku prvního a největšího výsevu puchýřků, objevili menší ostrůvky až na jeden už bez půchýřků, jen červené skvrny, ale ty už také pomalu blednou. Jen to začalo dost svědit. Pomáhá mi na to levandulový olej - nedělám chybu? A jestli ještě mohu poprosit o radu - rozuměla jsem dobře, že uz stříbro užívat nemám? S tou váhou - vážím 75 kg. Žaludek se mi o mnoho zlepšil po mnoha letech mne přestala pálit žáha, ale tlak v žaludku (i když menší) mi zůstal. Pokud půjdu k lékaři kromě sondy, která mi žaludek vždy rozbouří na mnoho dnů, dostanu zase spoustu léků, které mi zase pomohou pouze na omezenou dobu. Mám do toho jít, nebo ještě vytrvat, nebo dál užívat stříbro, třeba v nižších dávkách? Jěště jednou děkuji a přeji hezké dny.

Datum: 19.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: příznaky po užívání KS

Pokud vám stříbro dělá dobře, můžete jej používat dále. Vaše dlouhodobá denní dávka by neměla být víc, než 25 ml.

Datum: 27.08.2013

Vložil: Hypochondr

Titulek: Plomby a ideální délka vstřebávání KS v ústech.

Zdravím, vespolek.
Při ponechávání KS v puse během vstřebávání do sliznice pod jazykem se neubráním promílání KS mezi zuby. Reaguje nějak KS s plombami? Přeci jen, kov na kov. Nevzniká tu nějaká reakce, která je pro tělo nežádoucí? Nejsem chemik, proto díky komukoliv za odpověď.
A mám ještě jednu související otázku. Na příbalovém letáku je uvedeno, že se má KS ponechat v ústech nejméně 3 minuty, nejlépe však, dokud cítím hořkou chuť. Abych dosáhl nejlepší účinnosti, užívám KS hned ráno, jak vstanu. Ale po vyčištění zubů a následném užití KS, necítím v ústech kromě pasty skoro nic. Z toho důvodu jsem jednou nechal KS mísit se slinami 10 minut a potom jsem se celé dopoledne nemohl zbavit kovové chuti v ústech. Napište někdo prosím ideální délku vstřebávání. Nechápu také to, proč se má KS užívat na lačný žaludek, pokud většinu mám stejně nechat vstřebat už v ústech.
Za tyto odpovědi také samozřejmě děkuji komukoliv.

Datum: 30.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Plomby a ideální délka vstřebávání KS v ústech.

Stříbro s plobami reaguje. Proto je dobré nechat stříbro vstřebávat pod jazykem, podobně, jako homeopatika.


Datum: 30.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Plomby a ideální délka vstřebávání KS v ústech.

Otázka vstřebávání v ústech a pití na lačný žaludek je složitější. V celé EU platí zákaz vnitřního užívání výrobků na bázi koloidního stříbra. Jako vnitřní užití je klasifikováno polknutí. Když necháte v ústech a vyplivnete, stále se jedná o vnější užití. Předpokládám, že žádný výrobce nenapíše do příbalového letáku, že by se stříbro po vstřebání v ústech mělo polknout. Tím by se dostal do rozporu se zákonem.
Pití KS je možné. Ale je důležité, aby byl žaludek skutečně prázdný. Žaludek, který nemá co trávit netvoří trávicí kyseliny. Když je tvoří, stříbro s nimi reaguje a vytváří chlorid stříbrný, jeho účinnost je zhruba pětinová.

Datum: 31.08.2013

Vložil: Hypochondr

Titulek: Re: Re: Plomby a ideální délka vstřebávání KS v ústech.

Zdravím, Petře.
Děkuji Vám za odpovědi. Nejprve chci podotknout, že jsem začal 21 denní očistnou kůru s Vámi preferovaným Antibakterinem Medium. Na příbalovém letáku samozřejmě nic o polykání není, ale já na celou sionistickou EU kašlu. Mě nezajímá to, že nás chce mít světová elita všechny nemocné a nejlíp mrtvé. Já chci být zdráv. Celé věky se KS užívalo vnitřně a nikoho to nezabilo. Snad ještě není Nový světový řád v takové síle, aby mi někdo trhal hlavu za to, že KS polykám. Je to čistě moje věc, ne?
Takže, Petře, mám to chápat tak, že nejlepší je ráno vstát, lahvičku protřepat, nakapat si na lžičku a polknout obsah lžičky rovnou do žaludku? Přesně takto totiž polykám koloidní minerály, které užívám odpoledne, jelikož na obalu není uvedeno, zda před nebo po jídle, či jiné omezení. Jediný rozdíl mezi KS a KM vnímám pouze v tom, že KS skladuji normálně v kredenci, kdežto KM mám v ledničce. Tak nějak jsem pochopil instrukce.
Ještě chci podotknout, že nejsem a nebývám vůbec nemocný. O vyzkoušení KS jsem uvažoval dlouho a spíš jsem si chtěl jen vyčistit organismus. Už ho beru týden a zatím naštěstí vůbec nic nepociťuji. Díky Bohu.
A také díky Vám, Petře, za odpovědi.
Přeji krásný víkend a pevné zdraví všem.

Datum: 01.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Plomby a ideální délka vstřebávání KS v ústech.

Téměř přesně tak, jen s tím rozdílem, že s kolidním stříbrem není třeba třepat. A s tím rozdílem, že vláda nás nepotřebuje mrtvé. Potřebuje lidi, kteří berou léky, čím více, tím lépe. Bráno celosvětově má v současnosti farmaceutický průmysl 7x větší zisky, než zbrojní průmysl. (Ano, není to překlep.) A z takových zisků plyne v podobě daní do státní kasy velmi slušný příjem. Z mrtvých žádný příjem není.

Datum: 02.09.2013

Vložil: Hypochondr

Titulek: Doplňující detaily.

No, Petře, já bych jen doplnil, že nás potřebují nemocné zatím, dokud nás zotročují přes peníze. Až se jim v posledním tažení podaří dotáhnout NWO (Nový světový řád), nastoupí další bod plánu a to je masivní depopulizace lidstva. Už nás zkrátka živé potřebovat nebudou. Fema kempy jsou již připravené. Ale toto téma patří na jiné stránky. Nám tady stačí, že víme, o co jde.
Pro mě je zatím důležité, že od zítřka už nebudu muset třepat s KS jako o život. Dál už budu třepat jen s KM. :-)
Mějte se všichni hezky.

Datum: 21.08.2013

Vložil: elin

Titulek: molusky u deti

Dobrý den,

synovi jsou 3 roky a snažíme se zbavit bradavic-molusek chycených v bazénu. Pupínky se šíří postupně po celém těle. Léčíme betaldinou, tee tree oilem, byli jsme na seškrabu..vždy se jich pár zbavíme a další vyraší.. Poradil byste mi prosím, zda KS by zabralo a v jakém dávkování?
Velmi děkuji za odpověď.

Datum: 22.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: molusky u deti

Bradavic je více typů. Na tu nejčastější, která je způsobena papylomavirem KS funguje

Datum: 13.01.2014

Vložil: Honza

Titulek: Re: molusky u deti

Také jsem to řešil....rešením je maximálně posílit imunitu.Je to o imunitě.Tělo si s tím pak samo poradí.
Koupil jsem si tehdy vitamin C,Multivitamin a kombinaci Zinku,Echinacei a vitaminu C(tím se nedá předávkovat) A baštil to 3 krát denně 2 tablety od všeho.Za pár týdnů bylo po všem.

Datum: 07.08.2013

Vložil: Katka

Titulek: Vlasovec v oku

Dobrý den.
Byl mi vytestován vlasovec v očích. Četla jsem, že pro terapii je vhodné vyplachovat oči KS. Máte s tím prosím zkušenost? Můžete mi poradit, jakou formou je nejlépe dělat výplachy? Myslím tím, jaké KS použít a zda ho ředit či ne, když ano, tak s čím a v jakém poměru. Děkuji.

Datum: 16.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Vlasovec v oku

Koloidní stříbro se zásadně nikdy neředí. Ředit se dá za velmi přísných podmínek, které doma těžko dosáhnete. Ale k ředění není důvod. Pouze by se tím snížila účinnost.
K výplachům oči se nám nejlépe osvědčil 50 ml sprej od firmy Antibakterin (stříkat přímo do očí).

Datum: 19.08.2013

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Vlasovec v oku

Děkuji. Přeji pěkný den.


Datum: 01.08.2013

Vložil: Lena

Titulek: bičíkovec poševní a primární kožní folikulární lymfom

prosím jak a v jakém dávkování použít KS,užívám jen homeopatika,špatně snáším léky,alternativa mi vyhovuje,jsem 8 měs.po ozařování, děkuji

Datum: 16.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: bičíkovec poševní a primární kožní folikulární lymfom

https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/

Datum: 29.07.2013

Vložil: Katka

Titulek: Stafilokok

Dobrý den,
už delší dobu trpím tím že se mi po těle dělají vřídky-nejvíce se opakují na stejných místech,hlavně tedy třísla,podpaží,podbřišek..ze stěrů se našel zlatý stafilokok. Udělali mi autovakcínu,asi 2 měsíce jsem chodila pravidelně na injekce..na chvíli mé problémy ustaly,nyní se to objevilo znovu. Dnes jsem si proto zakoupila v lékárně Koloidní AG od firmy Rulcotherapy a moc si nevím rady s dávkováním a zdali mi vůbec pomůže?? Děkuji za odpověď.

Datum: 29.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Stafilokok

KS od pana Rulce jsme netestovali, tak Vám nemohu odpovědět.

Datum: 30.07.2013

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Stafilokok

A může mi koloidní stříbro pomoci na moje problémy?

Datum: 31.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Stafilokok

Ano, koloidní stříbro umí vyléčit i zlatého stafylokoka.

Dávkování podle pana Rulce:
KS Pijte až 2x denně po dobu jednoho týdne 50 ml koloidního stříbra. Poté snižte dávkování jen na 25 ml dvakrát denně do odeznění příznaků. Rozestup od jídla musí být minimálně 2 hodiny. Pijte alespoň 2 l tekutin denně pro dostatečné vyplavení toxinů.

Pod toto dávkování se nemohu podepsat, protože podle mě se jedná o nebezpečně vysoké dávky. Ale na jiném místě pan Rulc píše, že koloidní stříbro je bez chuti. Tak možná ho má tak slabé, že je možné takto vysoké dávky užívat.???
Normální KS má totiž hořkou chuť.

Datum: 01.08.2013

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Stafilokok

Takto vysokého dávkování se trochu bojím..jeho stříbro má lehce nahořklou chuť. Mohu se zeptat,jakého výrobce stříbry by jste mi doporučil? Děkuji

Datum: 16.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Stafilokok

My doporučujeme Antibakterin, podle nás je to to nejlepší, co se dá sehnat.

Datum: 07.08.2013

Vložil: Ivana Malá

Titulek: Re: Stafilokok

Dobrý den, nemám zkušenosti s KS, ale na stafilokoka je nejúčinější olej Tee tree. Stafilokok je zákeřná nemocniční bakterie, která je rezistentní snad úplně ke všemu. Z mých vlastních zkušeností vím, že jedině tee tree může pomoci, denně potírejte postižená místa. Pokud chcete můžete mi zavolat 777595545. Krásný den, Ivana Malá.

Datum: 08.08.2013

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Stafilokok

Ivano, moc vám děkuji za radu :) a kde a jaký tee tree mám koupit?Datum: 16.08.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Stafilokok

Pokud znáte koncentraci, zkuste interaktivní výpočet dávkování zde na našich stránkách (vlevo záložka "Výpočet dávkování")

Datum: 29.07.2013

Vložil: Hana Žůrková

Titulek: Silver Medic

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte nějakou zkušenost s přístrojem a vyrobeným koloidem firmy Silver Medic? Děkuji a přeji pěkný den! Hana

Datum: 29.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Silver Medic

Silver Medic nijak nevybočuje z průměru. Ani nahoru, ani dolů.

Datum: 28.07.2013

Vložil: Tomas

Titulek: ecoli

Dobry den. Mam opakovane nalez escherichia coli v sperma (nie v moci!!! - moc mam podla vysledkov v poriadku) a nezabrali ani antibiotika (ciprofloxacin, macmiror). Prosim o radu. Nasadit KS? Jake? Antibakterin pripadne nieco ine? A aku koncentraciu a davkovanie? Diky.

Datum: 29.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: ecoli

CENSORED

Datum: 19.09.2013

Vložil: Tomas

Titulek: Re: Re: ecoli

Diky za radu. Skusil som antibakterin a CENSORED Len sa mijemne premnozila morganella morganii ale to vraj podla urologa neni az taky zavazny problem,vraj hlavne ze je ta ecoli prec. Chcel by som sa este spytat ako casto sa odporuca preventivne robit ta 21 dnova kura resp odporuca sa nejaka denna udrziavacia davka? A este jedna vec - objednal som si aj sprej nakolko mam 3-4 x do roka dost neprijemny zapal prinosovych dutin spojenych s bolenim hlavy. Sice mi dost pomahaju homeopatika, ale hned jak trochu zvysim fyzicku namahu (sport - hraju hokej alebo posilovna) tak ma to okamzite chyta. Ziadne mandle, ziadne teploty, len tie dutiny. Jak davkovat do nosa sprej resp moze to pomoct? Diky. T.

Datum: 27.07.2013

Vložil: borelie

Titulek: BORELIE

Dá se KS zničit borelie?

Datum: 29.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: BORELIE

Ano, lze to hodně vysokými dávkami. Údaje se různí od 100ml denně po dobu jednoho měsíce, až po 200 ml denně po dobu dvou měsíců, KS 20 ppm. Problém je, pokud se Borelie usadí v kloubech. Odtud je potřeba je vyhnat pulzním magnetickým polem do krevního řečiště. tak už si s nimi KS poradí.

Datum: 01.07.2013

Vložil: Šárka

Titulek: Nosní polypy

Dobrý den, je možné se zbavit polypů v nose a dutinách pomocí KS? Případně jak užívat? Vnitřně? Sprej? Kombinace? Děkuji za odpověď.

Datum: 04.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Nosní polypy

Podle některých pramenů jsou nosní polypy jsou virového původu. Pak by KS pomohlo.
Podle jiných pramenů jsou nosní polypy alergická reakce, v tom případě KS nepomůže


Datum: 30.06.2013

Vložil: ivan

Titulek: koloidne striebro a zapal

Dobrý deň,dlhšiu dobu ma trapi žaludok , cca 3 mesiace,skušal som rozne produkty,čaje, bol som na gastro vyšetreni ,zatial bez hadice v krku nakolko blesť v tom momente nebola akutna,resp. som sa citil lepšie, ale s prestavkami sa mi vracia a ťažky žaludok opakuje. Preto som sa rozhodol zakupiť koloidne striebro ,kedže som sa dočital že je vhodne aj na žal.vredy a rozne zápaly v tele. Po uživaní asi na štvrtý deň som dostal triašku,začalo ma pri preglgani boleť v hrudi,asi precho pažerak žaludok a na druhy deň,vysoke teploty 40st. pohotovosť,podozrenie z vredu,krvacanie po rtg brucha vylučene , rtg pluc negativne,zapal v tele crp 55 , podane hned infuzia novalgin na zniženie teploty a domaca liečba antibiotikami.po dvoch dňoch lepšie , aj ked je brucho a žaludok na dotyk menej bolestive, stale mam obavu či mi tento stav nesposobilo to stribro.predtym sa min nič take nestalo,tak neviem či ho uživať,či ho uživať antibio..., poradte ako ďalej.

Datum: 01.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: koloidne striebro a zapal

Jakou jste měl koncentraci KS a jak jste dávkoval. Tato reakce by mohla nastat při hodně silném předávkování. Říká se tomu Herx - Heimerova reakce.

Datum: 25.06.2013

Vložil: IVEB

Titulek: Zápal močových ciest

Dobrý deň , už rok mám opakované zápaly močových ciest, stále mi na to dávajú len antibiotiká , vydržím 4-5 týždňov bez liekov a je to späť. Začala som užívať koloidné striebro 20ppm 3x5ml , užívala som ho 10 dní / aj s BISEPTOLOM na noc / , teraz som už vysadila BISEPTOL a začala som užívať KS 2x20ml. Pociťujem svrbenie pokožky , žiadne iné nežiadúce príznaky nemám. Môžem to užívať naďalej , ale mám znížiť dávku resp. aké dávkovanie a ako dlho by ste mi odporučili. Momentálne som bez urinoefektu, takže by som to tak chcela udržať. Ďakujem

Datum: 01.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Zápal močových ciest

https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/

Svrbění pokožky obvykle znamená, že ledviny nestačí dělat svou práci.Tělo pak hledá náhradní ledvinu a to je pokožka. 2x20ml je poměrně vysoká dávka.

Datum: 01.07.2013

Vložil: IVEB

Titulek: Re: Re: Zápal močových ciest

Pravdepodobne máte pravdu, nakoľko došlo u mňa k masívnemu výsevu / žihľavky/ , ale či to je dôsledok vylučovania uhyntutých patogenov , alebo aj reakcia na dlhodobé užívanie atb neviem. V prípade návratu zápalu močových ciest aké dávkovanie KS by ste mi potom odporučili?

Datum: 31.07.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Zápal močových ciest

Omlouvám se, přehlédli jsme nový poddotaz.
Na horní hranici povoleného dlouhodobého dávkování, dle výše uvedené tabulky.

Datum: 11.06.2013

Vložil: Silvie

Titulek: podání KS dítěti

Dobrý den, dcera trpí opakovaně na záněty nosohltanu, mohu podat KS a jaké dávkování? 4 roky, 16 kg. Děkuji!

Datum: 11.06.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: podání KS dítěti

https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/

Datum: 04.06.2013

Vložil: Helena

Titulek: lupénka

Dobrý den,
několik let bojuji s lupénkou,ale zatím nic nezabírá.Změnila jsem stravu, podstoupila detoxikaci organismu. Léčitelka mi doporučila KS užívat vnitřně, ale nevím v jakém množství a zda je to vhodné. Prosím poraďte . Děkuji.

Datum: 11.06.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: lupénka

https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/Datum: 31.05.2013

Vložil: Jana

Titulek: autoimunita

Hezký den,před 2 lety po silné chřipce se mi začaly tvořit záněty očního nervu.Lékaři si s tím moc nevědí rady.Ráda bych vyzkoušela Koloidní stříbro.Můžete mi poradit nějakou značku a dávkování?Lze věřit prodavačům ve zdravé výživě,pokud vytáhnou z pod pultu flašku no name?Jaké je kvality od Pharma aktiv?Dík.

Datum: 11.06.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: autoimunita

Antibakterin - https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/
No name raději nebrat, ve výrobě koloidního stříbra se dá napáchat dost škody.
Použití AG100 od pharma active do očí nemáme vyzkoušené.

Datum: 22.05.2013

Vložil: Pavla

Titulek: bercový vřed

Dobrý den
Mám dva roky zahojený BV ,ale kolem něj se mi stále tvoří ekzém.Nohu mám flekatou až po koleno,a po vyzkoušení všech možných mastí od kožní lékařky se to nelepší.Poradíte mi? Děkuji

Datum: 22.05.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: bercový vřed

CENSORED
Domnívám se však, že problém je hlubšího charkteru. Pravděpodobně něčím zanešený organizmus (plísně, jedy, parazity,...) Ekzémy jsou obvykle projevem problémů s játry. Játra mohou být přetížená, nebo částečně nefunkční. Viděl bych to na opatrnou kompletní detoxikaci organizmu. Opatrnou proto, protože většina toxinů odchází právě přes játra.Očista by měla začít tlustým střevem a potom postupovat nahoru. Kožní lékaři znají na ekzém pouze kortikoidy, které na chvíli zamaskují příznaky, ale nic neléčí, naopak celou situaci ještě zhoršují. Asi byste měla uvažovat i o z měně stravy směrem k zelenině a ovoci. Omezit konzumaci živočišných produktů.

Datum: 18.04.2013

Vložil: Tereza

Titulek: Imunita

Dobrý den,
v prosinci jsem dostala velice silnou virozu, po týdnu zánět průduškek a ATB, po vysazení ATB zánět močových cest, opět ATB, za 14 dní opakovaný zánět močových cest +ATB
Myslím si, že jsem si zničila imunitu (přestože jsem užívala i probiotika), protože po pár dnech opět kašel a bolesti v krku.
Teď asi po měsíci opět bolesti v krku.

Již delší dobu uvažuji o KS, nyní jsem narazila na Vaše stránky a rozhodla jsem se stříbro vyzkoušet.
Můžete mi prosím doporučit nějaký postup.
Je mi 39 let, 177 cm, 62 kg
Děkuji

Datum: 21.04.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Imunita

Pravděpodobně je Váš organizmus něčím oslaben. Mohou to být jedy, plísně, paraziti... Doporučuji absolvovat nějakou diagnostiku fungující na principu biorezonančních polí (EaV, Oberon, Salvia,...) Musíte hledat, běžný lékař to nezná. Až budete znát příčinu svého stavu, dá se lépe zaútočit.
Pokud chcete útočit naslepo koloidním stříbrem, je to možné https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/
Nezapomeňte, že i stříbro je antibiotikum, i když funguje jinak, takže i zde je potřeba podávat probiotika.

Datum: 14.04.2013

Vložil: Hana

Titulek: bolesti hlavy

Léčitel mi řekl,že mě bolí hlava od zubu,že mám pod ním zánět/zub nebolel,chodím na prav.prev.prohlídky/.Dal mi KS nevím jak silné.Měla jsem 2x denně kloktat a spolknout.Bolesti hlavy přestaly.Ale jak jsem doužívala.Opět začaly.Mám si ho koupit a pokračovat?Co si o tom myslíte?Může KS pomáhat na bolesti hlavy?Děkuji.

Datum: 16.04.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: bolesti hlavy

Pokud je bolest hlavy způsobena zánětem, Stačí rozprašovačem stříkat KS na postižené místo.

Datum: 05.03.2013

Vložil: Vlado

Titulek: Domaca vyroba KS

Dobry den. Mate skusenosti s domacou vyrobou KS? Popripade nejaky osvedceny pristroj? DAKUJEM za odpoved.

Datum: 10.03.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Domaca vyroba KS

Jediný domácí generátor, o kterém víme, že nepostrádá nic podstatného, co je potřeba k výrobě relativně kvalitního KS, je SG6 od firmy Silvergen. Všechny ostatní,které jsme měli možnost poznat postrádají velmi důležité míchátko. Některé i zdroj konstantního proudu (např. Ionic pulzer)


Datum: 27.02.2013

Vložil: lachon

Titulek: zánět dutin

Dobrý den.
Poslední rok se mi vrací zánět dutin. Na těchto stránkách jsem se dočetl, že KS je ideálním řešením. Chtěl bych se zeptat, jestli postačí koupit KS sprey 200 ml a s jakou koncentrací? A nebo podstoupit několika denní očistné kůře? Taktéž nevím s jakou koncentrací.
Děkuji.

Datum: 10.03.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: zánět dutin

Lepší bude 21 denní očistná kůra - https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/

Datum: 14.01.2013

Vložil: Verča

Titulek: Zadní rýma

Dobrý den,
Dlouhodobě mne obtěžuje zadní rýma. V létě je to celkem v pohodě, samozřejmě pokud nenastydnu, ale v chladnějším počasí se hlenu tvoří více a po onemocnění pak dlouho přetrvává. Upravením jídelnǐcku se to vcelku omezilo, ale ještě to není ono. Chtěla jsem poprosit o radu, zda by mi KS mohlo pomoci a jak nastavit dávkování.
Děkuji

Datum: 17.01.2013

Vložil: Petr

Titulek: Re: Zadní rýma

KS pomůže, pokud se nejedná o nějakou alergickou reakci. Nevím, jakou změnu jídelníčku máte na mysli, ale pokud pijete mléko, nebo jíte mléčné výrobky, omezte to na minimum.

Datum: 10.12.2012

Vložil: lenka

Titulek: stafilokok

ŽÁDAM O RADU JAKOU SÍLU STŘÍBRA SI MÁM KOUPIT ?? ZALATAKA MÁM 6 LET A UŽ NEVÍM JAK S NÍM"ZATOČIT". MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚD..

Datum: 11.12.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: stafilokok

Medium - (kolem 20 ppm)

Datum: 16.11.2012

Vložil: bibiana

Titulek: ks od liecitelky

Dobry den. Dostala som od liecitelky ks roztok,ktory vyraba nejakym pristrojom. Mozem ho bez obav davat dietatu(18mes)(1/2 caj.lyz.3xdenne)pre ktore mi bol urceny?dakujem

Datum: 21.11.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: ks od liecitelky

Zkuste napsat více informací. Například co to bylo za přístroj. Obecně velmi málo domácích generátorů vyrábí dostatečně kvalitní koloidní stříbro pro vnitřní použití. Pokud chcete domácími prostředky posoudit kvalitu, tak se nejdříve podívejte na barvu. Musí být buď úplně čirá, nebo jemě do zlatova. Nesmí být do hněda, nebo do šeda. Takové stříbro je pouze pro vnější použití. Další krok je tyndalova zkouška. Pokud nemáte, zakoupíte si laserové ukazovátko (dá se pořídit v ceně kolem 50,- Kč. Když ve tmě prosvítíte KS, při pohledu kolmo na paprsek by měla být vidět jemná stopa, bez jakýchkoli drobných opaleskujících částiček. Pokud je stopa viditelná i za světla, nebo se v disperzi třpytí drobné částice - je toto KS vhodné opět pouze k vnějšímu použití.
K dávkování se nemohu vyjádřit, neznám koncentraci vaší disperze, ani váhu dítěte. Pokud zjistíte koncentraci, můžete si spočítat dávkování podle naší interaktivní dávkovací tabulky. Odhadem by krátkodobě (maximálně 5 dnů) bylo toto dávkování možné, ale raději si to zkontrolujte podle tabulky.
A teď to nejdůležitější. Kolidní stříbro je antibiotikum, se všemi důsledky pro organizmus, které z toho plynou, kromě vzniku rezistentních bakterií. Proč to píšu? Imunitní systém dítěte se tvoří z největší části do tří let věku. V této době by dítě mělo prodělat co nejvíce nemocí. Úmyslně píšu prodělat, ne být vyléčeno. Každá nemoc, se kterou se organizmus nevypořádal sám jej do budoucna oslabuje. Z toho plyne jednoduché pravidlo. Antibiotika, včetně koloidního stříbra podávat pouze v případě, že je dítě nějakým způsobem ohroženo. Nevím, na jaký problém vám léčitelka dala koloidní stříbro, ale pokud je to možné, je v tomto věku lepší, když se organizmus s nemocí vypořádá sám.

Datum: 25.10.2012

Vložil: Juraj

Titulek: Skusenosti s pouzitim v uchu, nose a hrdle

Dobry den,
pouzivam koloidne striebro 5 a 15 ppm. Davkujem z rozprasovaca, ktory som kupil novy za tymto ucelom (do nosa a ucha jeden nastavec, do hrdla iny). Mal som zapaleny vchod do ucha (vlastnou vinou) a niekolkokrat denne som vyplachoval striebrom cez rozprasovac. Do 3 dni problémy ustali.

Mal som taktiez niekolkokrat nadchu - po jednom-dvoch dnoch pravidelneho vyplachovania KS. Pri prvych priznakoch skrabania v hrdle aplikujem striebro a za sledovane obdobie 1,5 roka vždy pomohlo. Dva dni som nemohol hltat ale to bolo na PNku. Rozchodil som to bez doktorov pomocou KS. Vzdy ked sa niekde poranim, používám kolidné striebro.

Vdaka tejto stranke som si uvedomil zakladne nedostatky pri vyrobe. Odteraz budem vsetky relevantne nadoby sterilizovat (prevarat destilku z lekarne zjavne nestaci), elektrody chytat jednorazovymi rukavicami a po ich zoxidovani utierat sterilnymi gazami.

Dakujem spravcom tejto uzitocnej stranky.

Datum: 25.10.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: Skusenosti s pouzitim v uchu, nose a hrdle

Děkujeme za slova chvály a za popsané zkušenosti.
Jen jednu věc bych k tomu rád napsal. V lékárnách se dá sehnat různá voda, ale destilka není to nejlepší, pokud nemáte na mysli obecně užívaný výraz pro různé destilované, deionizované, demineralizované a filtrované vody, kterým se říká destilka. Voda, která je skutečně destilovaná je příliš špinavá na výrobu koloidního stříbra. Muselo by se jednat o tzv. studenou destilaci při které se voda pouze ohřeje, ale nevaří a to ještě proces probíhá ve sterilním prostředí. Tato metoda se dnes však téměř nepoužívá, protože je příliš zdlouhavá a plně ji nahradila mnohem rychlejší reverzní osmóza. Reverzní osmózou lékárny vyrábějí aqu purificatu, nebo water for injection.Tyto dvě vody jsou obvykle vhodné pro výrobu koloidního stříbra. Obvykle - píšu proto, že ne vždy se v lékárnách starají o osmotický filtr tak, jak by měly. Pokud se membrána včas nevymění, dochází ke zhoršování kvality výstupní vody. Ale převařením jí příliš nepomůžete. Jednak do sebe nachytá různé látky z nádoby, ve které vaříte a jednak z okolního vzduchu. Pokud děláte koloidní stříbro často, uvažoval bych o pořízení konduktometru. Jedině tím si dokážete zkontrolovat kvalitu vstupní vody. Vodivost by měla být pod 1 mikroSiemens.Datum: 15.09.2012

Vložil: Brďo

Titulek: Růže = bakteriální infekce

Chci se podělit o zkušenost s léčbou růže, protože určitě nejsem sám, kdo s ní má sem tam problém. Dozvěděl jsem se, že ji způsobuje vlastně stejná bakterie jako u anginy. Mylně jsem myslel, že je to podobné jako opar a tím pádem virové. Známý doktor mi na to poradil koloidní stříbro a pomohlo.

Datum: 15.09.2012

Vložil: Milada

Titulek: Re: Růže = bakteriální infekce

Mám stejný problém. Mohu se zeptat, jaké koloidní stříbro jste použil? Domácí výroba, nebo nějaké kupované?

Datum: 15.09.2012

Vložil: Brďo

Titulek: Re: Re: Růže = bakteriální infekce

Dal mi to onen doktor a jmenovalo se to myslím STRONG, byl to spray a bohužel jsem ho předal znamé a už se mi nevrátil :-(

Datum: 06.09.2012

Vložil: Andrea

Titulek: E-coli

chtěla bych se zeptat, chci si zakoupit koloidní stříbro, chtěla bych jej na e-coli v pochvě, na který nic nepomáhá, mohu tento přípravek pít a zároveň si potírat vnitřek pochvy? na tento dotaz jsem nikde nenašla odpověď, předem děkuji

Datum: 06.09.2012

Vložil: Vendula

Titulek: Re: E-coli

Pít, není nejvhodnější způsob. Stříbro, které se dostane do žaludku reaguje s žaludečními šťávami za vzniku stříbrných solí. Tím ztrácí účinnost. Mnohem vhodnější je vstřebávání v ůstech. Toto lze samozřejmě kombinovat i se vstřebáváním v pochvě, což je dost podobné. Takže ano, lze kombinovat orální použití a vytírání pochvy. Jen je třeba dát pozor na způsob, kterým se stříbro do pochvy dostane, aby nedošlo ke zbytečné kontaminaci stříbra a tím ke zjoršení jeho účínků. Nejvhodnější jsou k tomuto účeliu poševní aplikátory, které jsou k dostání v lékárnách,

Datum: 06.09.2012

Vložil: Andrea

Titulek: Re: Re: E-coli

Děkuji za vyčerpávající odpověď.

Datum: 06.09.2012

Vložil: Míša

Titulek: Chlamydie

Mám pozitivní test na chlamydie a ráda bych zkusila koloidní stříbro Asi Antibakterin. Nebo víte o něčem lepším? Prosím o doporučení vhodného postupu.

Datum: 06.09.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: Chlamydie

Tady na těchto stránkách je interaktivní dávkovací tabulka na užívání koloidního stříbra.
https://www.koloidnistribro.cz/vypocet-davkovani/
Možná by Vám to pomohlo

Datum: 03.09.2012

Vložil: Karel

Titulek: Bolest v krku

Dobry den.jiz cca 3 mesice mne boli v krku.konkretne oblast leve mandle.doslo k
tomu tak ze mne bolela prava mandle,po par dnech bolest presla do stredu hrdla a
pote se premistila do leve casti hrdla,kde zustala.nejprve jsem si myslel ze jde
o bezne nachlazeni ale po trech mesicich kdy me to stale pri polykani boli je
jasne ze to asi nebude bezne nachlazeni.horecky nemam.vyter z krku neprokazal
nic.odber krve neprokazal nic.takze jsem vlastne zdrav :-) dle doktoru kterym
neverim.takze se chci zeptat,zda si myslite podle toho co jsem popsal,ze by mi
ks pomohlo.sice nevim v cem protoze evidentne viry/bakterie v sobe nemam,ale to
je zas jen hledisko medicinske.treba mam,nevim.pomohla by treba ta ocistna
21denni kura?a nebo si myslite,ze ks neni potreba a mam si jen nechat vycistit
krcni cakru?pokud byste mysleli ze mi ks muze pomoci,napiste prosim jake baleni
si mam koupit,jak dlouho a v jakych davkach uzivat.vazim 82kg a nemocny
nebyvam.ani ted se necitim spatne,jen citim tu mandli(nebo co to vlastne
citim)..diky za odpoved.hezky den.k.

Datum: 03.09.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: Bolest v krku

Vidím, že o těle něco víte, takže Vám nemusím vysvětlovat, že v těle souvisí všechno se vším. Pravda může být na obou stranách. Jedna varianta je, že lékaři neobjevili problém, který je skutečně na mandli, druhá varianta je, že se na mandli reflektuje problém, který je někde jinde, například v ledvinách nebo lymfatickém systému.
Takže pro začátek bych vycházel z jednodušší varianty, že problém je skutečně na mandli. V tom případě bych Vám doporučil stříkat KS sprejem na postižené místo.


Datum: 03.09.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Koloidní stříbro dětem

Dobrý den,ráda bych se informovala o podávání koloidního stříbra dětem mladších 3 let. Pokud ho lze i jim podávat, v jakém množství?

Datum: 03.09.2012

Vložil: Islandan

Titulek: Re: Koloidní stříbro dětem

Podle studie EPA, viz. : https://www.antibakterin.cz/epa/
je bezpecna denni davka 0,005mg/na kg hmotnosti. Jde predevsim o vylucovani KS z tela. Dulezita je velikost castic. cim mensi tim lepe se vylucuje.
U deti do tri let vsak nejsou vsechny vnitrni organy jeste zcela plne vyvinuty a proto je otazkou, zda do imunitniho systemu, ktery se teprve formuje zasahovat a pokud ano, tak jak silne.
Z osobni zkusenosti mohu rici, ze u svych deti 3 a 5 let pouzivam pri infekci pouze nekolikrat kratke striknuti sprayem do ust (1 striknuti=1ul tj. cca 0,00001mg) na postizenou sliznici, treba 3-5x denne. To je zcela zanedbatelna davka a funguje. Problemem je, ze 3 lete dite nedokaze vyplaznout jazyk a tim padem se rozprach nedostane vzdy na potrebne misto( treba mandle). Takze ten efekt je u takto malych deti nekdy sporny. U 5 leteho je to jiz v pohode a pouziti KS je bez problemu. Ale nenecham je KS polykat a natoz vetsi davky. Obecne zastavam nazor, ze organizmus by si mel pokud mozno pomoci sam a my zasahujeme jen, kdyz neni zbyti. U dospelych je to pak i o jakesi preventivni denni davce, ale u deti bych se tomu pravidelnemu pouzivani vyhybal. Aby pak nenastala situace, ze KS nebudete mit a organizmus sam o sobe nebude dostatecne vybaven na boj proti infekci. Dulezite je predevsim mit zdravou stravu a pit dostatecne mnozstvi ciste vody.

Datum: 31.08.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Plísňové onemocnění nohou

Slyšela jsem, že koloidní stříbro vyléčí plíseň na nohou. Má s tím někdo zkušenost?

Datum: 31.08.2012

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Plísňové onemocnění nohou

Zkušenost nemám, ale podle toho, co píšou v příbalovém letáku Antibakterin existují dva druhy plísní na nohou. Dermatomykóza - ta jde vyléčit a kandidóza tam je to horší, protože je zároveň potřeba změna stravy. Bez toho se přemnožené kandidy prý pravděpodobně znovu přemnoží.

Datum: 31.08.2012

Vložil: Jarmila

Titulek: Chlamydie

Dobrý den, Neví zde někdo, jestli se dají koloidním stříbrem zničit chlamydie?

Datum: 31.08.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: Chlamydie

Dostupné prameny uvádějí, že koloidní stříbro chlamidie pouze dostane do latentního stadia ale nezničí. Doporučuje se tedy jako doplňková léčba.
Někteří tvrdí, že se vysokými dávkami KS chlamydií zbavili. Je to otázka.