Co jsme zač

Jsme 2 kamarádi, už dlouho, hodně dlouho, tak dlouho, že to ani nechci počítat. A kamarádi řeší všechno spolu. Tak se stalo, že na dveře jednoho z nás zaklepala chřipková epidemie. "Co tu chceš, potvoro", ale nedala se jen tak odehnat. Tak jsme se začali více zajímat očkovat, neočkovat? A objevili jsme úžasnou věc. Koloidní stříbro. Teda my jsme ho neobjevili, kdo ví, kdo ho vlastně objevil, protože podle mnohých pramenů jej užívali již starověcí Římané. Takže my jsme objevili, že existuje a má další vlastnosti, které zde podle platných zákonů nesmíme popisovat.  Ale vždycky, aby to nebylo tak jednoduché se najde nějaké ale. Tentokrát je tím ale spousta rozporuplných informací kolem koloidního stříbra. Lépe řečeno, čím hlouběji jsme se o koloidní stříbro zajímali, tím více rozporuplných informací se nám dostávalo. Časem se nám ale vykrystalizoval určitý obrázek a protože je nám líto vynaloženého úsilí při shánění informací, chceme se s vámi o tento obrázek podělit.

Ale začnu od začátku. Nejdříve tu byl nápad si koloidní stříbro vyrábět. Jenomže jsme si nechtěli ublížit nekvalitním produktem tak jsme vyrobili ten nejlepší generátor podle dosavadních dostupných informací. Napadlo nás, že jistě nejsme sami a bylo by dobré takový generátor vyrábět i pro ostatní. Jenomže jak zajistit, aby si někdo nesprávným použitím nevyrobil něco, co by mu mohlo škodit? Elektronika je  schopna ohlídat téměř vše, jenomže takový inteligentní generátor by byl tak drahý, že by jej nikdo nekoupil. Rozhodnutí padlo, že budeme vyrábět přímo KS v té nejlepší možné kvalitě. Tím vzniknula firma Antibakterin. Postupem času jsme mnoha pokusy kvalitu ještě zlepšili, troufám si tvrdit, podle rozborů, na světovou špičku. Původní web Antibakterinu obsahoval všechny potřebné informace, aby si neznalý člověk mohl udělat obrázek o tom, co je koloidní stříbro, jak účinkuje, jak poznat kvalitní produkt,... Jenomže potom přišlo udání. Prý propagace neschváleného léčiva.

Museli jsme všechny potřebné informace o koloidním stříbru ze stránek Antibakterinu odstranit. Ale bylo nám líto těžce nabytých informací. Vzniknul tedy tento informační web. Pak přišlo další udání - prý za skrytou reklamu. Tento web jsme museli pozastavit. Teď jej znovu postupně spouštíme a upravujeme tak, aby byl v souladu s novou platnou legislativou.

Takže aby bylo jasno, tento web je reklamním webem firmy Antibakterin a slouží k podávání pravdivých a pokud možno úplných informací o koloidním stříbru. Nikoho zde nenabádáme k vnitřnímu použití koloidního stříbra a také zde netvrdíme žádné neschválené zdravotní tvrzení, nebo se o to alespoň snažíme.

Petr a Láďa.