Antibakterin

Podařilo se nám zachránit část diskuzního fóra z webu www.antibakterin.cz

Fórum Antibakterin bylo zrušeno  z důvodu zákazu prodeje koloidního stříbra pro vnitřní použití.

Zde již slíbené zachráněné informace

Datum 27.05.2012

Vložil Markéta

Titulek Průjem

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s koloidním stříbrem na průjem (provázený křečemi v horní čáti břicha). Nemělo by se jednat o dietní chybu. Pokud ano, v jakých dávkách, děkuji.

Datum 29.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Průjem

Odpovědět

Lituji, takové zkušenosti nemáme.

Datum 16.05.2012

Vložil Zbyněk

Titulek Nosní polypy

Odpovědět

Dobrý den,
snad vám mohu již bez obav napsat (abych to nezakřikl),že po nasazení KS CENSORED s nosními polypy, které jsem měl mnoho let (a 3x jejich operativní odstranění).Pro všechny, kdo ví, oč jde,nechť je toto povzbuzením. Na ORL se pacient dozvídá, že nic jiného než operace neexistuje a že příčiny nejsou známy. Takže jsem vsadil na jedinou informaci na webu, že příčinou by mohla být reakce sliznice na Stafylococcus aureus(pro ORL nezajímavé, protože Stafylokoka aurea tam má přece každý člověk), který však nelze pomocí ATB spolehlivě vylikvidovat. Vidina další operace pod plnou narkózou mi dodala odvahy a objednal jsem zboží zde na webu..... Mohu tedy odpovědně potvrdit to, co mi říkali lékaři: nepříjemná operace řeší krátkodobé zlepšení života a dříve nebo později k nám přijdete zase - protože se neodstraní příčina obtíží.... V případě aplikace KS CENSORED, problémem asi bude, že málokterý ORLMUDr to bude chtít uznat (možná, kdyby ty polypy měl také...). Přeji příjemné dýchání nosem.

Datum 20.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Nosní polypy

Odpovědět

Děkujeme moc.

Datum 14.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Odpověď Lucii

Odpovědět

Dostali jsme e-mailem dotaz. Bohužel paní Lucie nevyplnila svou adresu, takže jí musím odpovědět sem.

Text:
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat zda KS může pomoci i v případě Kondylomat na které byl používán přípravek Aldara, když je KS užíváno jak zevně ,tak v nitřně dle výpočetná tabulky ?

Děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý večer.
Konkrétní zkušenost v tomto směru nemáme. Ale vzhledem k tomu, že papillomavirus, který kondylomata způsobuje má velikost kapsidu 55nm, je velká pravděpodobnost, že kvalitní kolidní stříbro CENSORED. Pokud píši kvalitní, mám tím na mysli, že musí mít velikost částic do 10 nm. Takže ne něco, co Vám udělá známý z domácího generátoru. CENSORED
Za Antibakterin - Petr Švanda.

Datum 12.05.2012

Vložil Veronika

Titulek plisen na nehtu /palci/ na noze

Odpovědět

Dobry den,jiz leta mam na noze-palci /nehtu/plisen.Obcas mne pomohla morska voda a neht se sam nejak odlomil a dorostl zase novy. Obcas jsem si na nej davala spray a nakonec tzv.Chytrou houbu a od te doby mne to zarusta a zmnozuje se /je zluty/ a nechce nejak odpadnout. Dr.mne navrhuje nejake silne tabletky,jejichz ucinku se obavam a pak lak na nehty specialni na plisen...ja jsme vyzkousela KS-rano a vecer trosku na vaticku-zbelelo to,ale odlomit se ztvrdly nehet jen tak nechce. Nevite prosim Vas radu,jak na nej? Dekuji za odpovedet.
P.S. beru ho i vnitrne 2x denne kavovou lzicku.

Datum 14.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: plisen na nehtu /palci/ na noze

Odpovědět

S plisněmi na nehtech je potíž. V zásadě existují dva druhy. dermatomykóza, to je ta lepší varianta, kdy je zasažen opravdu pouze nehet a kandidóza, kdy plíseň na nehtu je pouze vnějším projevem plísně vnitřní. To bohužel bývá častější případ.
Léčba plísní je velice zdlouhavá a vyžaduje obrovskou důslednost. Je spíše vyjímka, že nehet odpadne. Obvykle se musí léčit tak dlouho, dokud neodroste. Většinou to trvá kolem 1 roku. Po tuto dobu musíte proti plísni bojovat na všech frontách. To znamená nejen na nehtu, ale na všem, co s ním přijde do styku (ponožky, boty,...). Jako velmi účinná se ukázala kombinace CENSORED. Ale nejméně dvakrát denně.
Pokud se jedná o kandidózu, je k tomu všemu ještě potřeba CENSORED. Ale o tom jsme zde již několikrát psali.

Datum 11.05.2012

Vložil Markéta

Titulek opar na rtech

Odpovědět

Dobrý den, chci se podělit o zkušenost koloidního stříbra na obyčejný, avšak nepříjemný opar na rtech. KS jsem aplikovala první den, kdy se mi opar vytvořil, ale kdy již tvořil puchýřky. Puchýřky jsem jehlou nabodla a vymačkla a aplikovala KS na vatovém tamponku 5x během dne, přes noc nechala pusobit ještě pastu na zuby. Ráno odstranila zbylé puchýřky a opět během dne potírala KS.CENSORED

Datum 14.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: opar na rtech

Odpovědět

Děkujeme za Vaši zkušenost. Přesně taková byla naše představa při zakládání tohoto fóra. Že si zde naši zákazníci budou vyměňovat své postřehy a zkušenosti.
Ještě jednou děkujeme.

Datum 06.05.2012

Vložil J.Smutná

Titulek Poděkování

Odpovědět

Dobrý večer,chci Vám poděkovat,náhodou jsem natrefila na tyto stránky a objednala si Antibakterin Medium ...mám zborcenou klenbu,příčně plochou nohu a zánět v kloubu u palce.Rok jsem se trápila,nic mi nezabíralo,i v noci jsem se budila bolestí...a stal se zázrak..po 5.dnech užívání CENSOREDto ani není možné:-).Je pravda,že jsem strašně unavená,ale stříbro hodlám užívat i nadále.Kdy se bude dát zase objednat?Děkuji mockrát,ani nevíte,jak se mi ulevilo.

Datum 06.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Poděkování

Odpovědět

Děkujeme za pozitivní ohlas. Je to pro nás velké povzbuzení. Tyto ohlasy pro nás mají obrovskou cenu zvlášť tu na fóru, protože mohou pomoci mnoha dalším lidem, které trapí stejný, nebo podobný problém.
Jen bych chtěl poprosit o podrobnosti (dávkování, způsob aplikace,...)
Děkuji.

P.S.: Pokud jde o objednávky, napsal jsem Vám e -mail.

Datum 07.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: Poděkování

Odpovědět

Paní nám mejlem poslala způsob aplikace, takže standardně orálně dle našeho letáku. A ještě jí prý současněCENSORED

Datum 01.05.2012

Vložil Romana

Titulek RS a dalsi dotaz....

Odpovědět

Dekuji Vam za Vasi rychlou odpoved a namahu s hledanim odpovedi. Chtela bych Vas jeste poprosit,zda byste nemohl uvest www stranky,kde bych si o tom ja mohla vice pocist a informovat se. Ja ted uzivam 2 lzicky KS denne /rano a vecer/Zaroven bych se chtela zeptat,zda se smi pit cerna kava s cukrem a mlekem,zda to nerusi uciinky?Dekuji a preji hezky den.

Datum 01.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: RS a dalsi dotaz....

Odpovědět

Těch stránek je víc, zkuste zadat do vyhledávače Ing Hana Bláhová. Určitě toho najdete dost. Doufám, že se na mě paní Bláhová nebude zlobit, protože teď už se asi nezastaví.

Pokud jde o kávu, znovu podotýkám, že KS se vstřebává především ústní sliznicí, takže je úplně jedno, co před tím, nebo potom jíte, nebo pijete. Jen je dobré před užitím KS vypláchnout ústa čistou vodou a KS udržet v ústech co nejdéle.

Datum 27.04.2012

Vložil Romana

Titulek RS a KS ?

Odpovědět

Dobry den,mam 3 roky diagnostikovanou RS a chtela bych se zeptat,zda mi muze pomoci KS a nebo jsem nekde cetla,ze pomuze zlato koloidni? Co muze pozitivne ovlivnit v CNS?
Mam obavy,abych si napr.nevyvolala ataku od RS.
Jinak mam cele 3 roky zanet ocniho nervu a zcasti ochrnutou pravou tvar a ruku.Dekuji za odpoved.

Datum 29.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: RS a KS ?

Odpovědět

Tak na tuto otazku jsme museli hledat odpověď na internetu, protože žádnou konkrétní zkušenost nemáme. Podle informací, které se nám podařilo zjistit, RS zřejmě vzniká ze třech důvodů: jedním jsou Polioviry - pozůstatek očkování proti obrně, druhým důvodem jsou borelie a třetím paraziti ( Entamoeba histolytica a další, obvykle z rodu Cestoda). Na polioviry a borelie CENSORED, ale to nestačí. Musíte se zbavit i prazitů. Entamoeba histolytica se odstraňuje podáváním Entizolu a po někloilka měsících dočištění CENSORED. Ostatní parazité se odstraní pomocí zvýšených dávek praziquantelu (obchodní název Cesol)
60 kg pacient 900 mg praziquantelu (6 tablet Cesolu) NAJEDNOU
70 kg 1000 mg
90 kg 1200 mg ….atd
Toto jsou jediné informace, u kterých jsme nalezli, že vedou k uzdravení. Všude jinde se píše pouze o zpomalení průběhu nemoci.
Tak Vám přeji, ať to vyjde.

Datum 18.04.2012

Vložil Katy

Titulek gynekologické záněty a výtoky

Odpovědět

Dobrý den ,
již řadu let mě trápí gynekologický výtok ,který má lékařka zatím nikdy nedokázala vyléčit . Několikrát mi zjistila zánět . Nyní mi nasadila antibiotika . Obávám se aby nebyl zánět chronický , či se nešířil dále. Myslíte ,že by mohlo koloidní stříbro můj problém vyřešit? Pokud ano , jakou koncentraci si mám zakoupit a jak dávkovat ?

Datum 23.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: gynekologické záněty a výtoky

Odpovědět

Záleží na tom, co je příčinou zánětu. Zkuste zjistit více informací. Pokud to zjistit nedokáže alopatická medicína, zkuste třeba diagnostiku EaV, nebo Oberon. Také si prolistujte toto fórum, gynekologické potíže se tu již mnohokrát řešily, třeba najdete nějakou podobnost

Datum 17.04.2012

Vložil Jitka

Titulek plomby

Odpovědět

Dobrý den, mohou mít plomby v ústech vliv na KS? Používám plastové lžíčky, tak mě napadlo, jestli nemůže vznkat nějaká nežádoucí reakce s plombami...fyzikou moc neholduji, děkuji za odpověď.

Datum 23.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: plomby

Odpovědět

Ano, určitý nepatrný vliv mají. Je třeba si uvědomit, že stříbro s plombou přijde do styku velmi málo. Jednak plomba má poměrně malou plochu a jednak jsou plomby na vyvýšeném místě čelisti, zatím, co KS je v ústech v prohlubni dolního patra. Tedy pod plombami.

Datum 16.04.2012

Vložil Marie

Titulek adenovirus

Odpovědět

Zabere KS na edenovirus?

Datum 16.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: adenovirus

Odpovědět

Ptáte se obecně, odpovím tedy obecně.
Zpětnou vazbu od zákazníků na tento virus zatím nemáme, ale velmi pravděpodobně CENSORED.
 

Datum 23.04.2012

Vložil Marie

Titulek Re: Re: adenovirus

Odpovědět

Má ho zjištěný oberonem v plících ve střevech v lednivnách a močových cestách, jaké dávkování doporučujete. děkuji za odpověď. Pacientka je 18 let stará.

Datum 29.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: Re: adenovirus

Odpovědět

Tady bude potřeba velká opatrnost. Hlavně kvůli zasaženým ledvinám. CENSORED Při jakémkoli náznaku pobolívání ledvin dávkování ukončit a po odeznění problémů začít znovu. Pokud vše dobře půjde, adenovirus CENSORED :-)

Datum 01.05.2012

Vložil Marie

Titulek Re: Re: Re: Re: adenovirus

Odpovědět

Při dlouhodobě povolené dávce EPA, kolik max. dní v kuse (pokud nebolí ledviny) může užívat KS.?Po jak dlouhé době může kůru zopakovat?Jestli tomu rozumím, dcera váží 66kg a má KS hodnotu 16,7 vyjelo mi v tabulce její dlouhodobá povolená dávka 7 lžiček (3ml) na jeden den.? Je to správně, musí si dávku rozdělit na 3x za den nebo může ráno na lačno 7lžiček (3ml) Má stále bolesti při močení, (pálí jí močová trubice, ale ledviny nebolí),antibiotika jí zaberou jen na chvíli. děkuji za odpověď

Datum 01.05.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: adenovirus

Odpovědět

Dlouhodobě povolená dávka znamená bez omezení. Pokud se tato dávka překročí, teprve potom platí omezení délky užívání. Pak záleží na velikosti překročení, vysoké dávky by se neměly brát více, než týden. Vyloučení stříbra z těla pak trvá až 3 týdny.
Ano, 7 lžiček denně je správně a je dobré dávku rozdělit do co největšího počtu menších dávek. Ale každému to nedovoluje jeho denní rozvrh, takže dle možností. Mezi dávkami není nutné dodržovat konstatntní časové rozestupy, může vzít třeba 1 lžičku po probuzení, pak jednu před odchodem do školy, další, až se vrátí ze školy a pak třeba po hodině další 4, nebo třeba po půlhodině, aby stihla rande. Když dávku rozdělí po půl lžičkách, bude to ještě lepší. Také je jedno, zda je to na lačno, nebo po jídle,jen při použití po jídle je vhodné ústa vypláchnout čistou vodou. Koloidní stříbro se vstřebává především ústní sliznicí, takže nechat v ústech, udává se 3 min, my doporučujeme čím déle, tím lépe. Stříbro, které se dostane do žaludku má zhruba CENSORED, než to, které se vstřebalo v ústech. Ale ledviny zatěžuje úplně stejně.

Datum 14.04.2012

Vložil Markéta

Titulek zánět močového měchýře

Odpovědět

Dobrý den, byl mi zjištěn začínající zánět močovéo měchýře, předepsali mi Cotrimoxazol-chemoterapeutikum. Dle lékaře mám v tomto stádiu s léky vyčkat, jestli se zánět rozdjede nebo ne. Mám od vás koupené koloidní stříbro Antibakterin Medium, chci vyzkoušet, ale nevím jaké dávkování, zatím jsem na jedné lžíčce denne, stav se nezlepšuje ani nezhoršuje. Moc by mi pomohla rada, je mi 25 let, mám kolem 55kg. Zánět moč. měchýře se mi opkuje cca po roce a pul už několik let.

Datum 16.04.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: zánět močového měchýře

Odpovědět

Koloidní stříbro není chemoterapeutikum, při rozumném dávkování nic nepoškozuje. Takže není proč vyčkávat. Snad jedině v případě pokročilého těhotenství. Pokud se zánět při jedné lžičce CENSORED, zkuste zvýšit dávkování. Bez problémů můžete jít až na 5 lžiček denně. Krátkodobě i více. Doufám, že nemusím zdůrazňovat potřebu pomalého vstřebávání v ústech a rozdělení denní dávky na více dávek během dne. Čím více, tím lépe.
Pokud se zánět opakuje, ukazuje to na nějakou trvalou zátěž organizmu. Bylo by dobré zjistit, oč se jedná a odstranit ji. Přece nechcete brát KS do smrti. Doporučuji absolvovat diagnostiku EaV, nebo Oberon. Tyto metody dokáží zjistit skryté zátěže organizmu.
Osobně tipuji přenoženou e-coli a ta bývá obvykle ruku v ruce s přemnoženou Kandidou, často jsou do toho také zapletené chlamydie. O tom všem se tu psalo již mnohokrát, takže stačí prolistovat fórum. CENSORED

Datum 20.03.2012

Vložil Marcela

Titulek Inhalace?

Odpovědět

Mám jakousi infekci v dutinách, nosohltanu a na průduškách. Postupně to s použitím KS CENSORED, drží se to ještě hlavně na průduškách. Napadlo mě, že na průdušky by se to lépe dostalo inhalací. Je to možné?

Datum 25.03.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Inhalace?

Odpovědět

Ano, možné to je, ale není to moc příjemné. Pokud to snesete, CENSORED.

Datum 16.03.2012

Vložil Irena

Titulek kandida

Odpovědět

Hezký večer,před měsícem mi zjistili zlatého stafylokoka a kandidu v krku (dle dr.po dlouhodobém velkém stresu),po ATB stafylokok se vyléčil ale kandida ne a dostala jsem na to gel což do krku se moc obtížne aplikuje...omezuji všechno co kandida má ráda ale ráda bych vyzkoušela i KS,jinak mám i II DIABET a tak prosím o radu a doporučení...děkuji

Datum 17.03.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: kandida

Odpovědět

Omezení všeho, co má kandida ráda je určitě správný krok. Koloidní střibro je CENSORED.
Není známo, že by koloidní stříbro mělo nějaký vliv na diabetes.

Datum 17.03.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: kandida

Odpovědět

Ještě doplnění, přemnožená kandida, přestože je nalezana v krku, nebo někde jinde bývá záležitostí celého organizmu. Podle toho je potřeba postupovat

Datum 14.03.2012

Vložil Jarmila Kalmanová

Titulek Ještě

Odpovědět

Psala jsem Vám,čepů jsem se zbavila,ale bohužel ne,mám ho stále,manžel mi vytřel krk jodovou tinkturou.

Datum 14.03.2012

Vložil Jarmila Kalmanová

Titulek Ještě..

Odpovědět

Ještě jsem vám nenapsala,že Vaše Koloidní stříbro už používám týden,udělaly se mi čepy v krku a hodně začala hraptět,na žádný stěr jsem nešla,nechci vědět,měla jsem před měsícem také čepy ve stěru streptokok C,brala ATB,na kontrolu jsem nešla.Čepů jsem se zbavila,ale opět velká únava.

Datum 14.03.2012

Vložil Jarmila Kalmanová

Titulek Dotaz

Odpovědět

Dobrý den,prosím,chci se Vás zeptat,pomůže koloidní stříbro i na plicní chlamidie?a jak často si ho mám používat?A jak dlouho?Děkuji.

Datum 17.03.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

Máme zákazníky, které koloidní stříbro chlamydií CENSORED. Ve většině případů je však pouze dostane do latentního stádia, kdy o nich sice nevíte, ale mohou kdykoli znovu "zaútočit". CENSORED při současném použití ještě jiného způsobu léčby. CENSORED. Záleží na celkovém stavu Vašeho organizmu.
Pokud jde o čepy na mandlích, může být víc příčin. Jedna příčina, pokud již berete koloidní stříbro, může se jednat o Herx-Heimerovu reakci (vyplavování škodlivin z těla neobvyklými cestami) pak by bylo na místě po dobu problémů omezit dávkování. Může se ale jednat například o přemnoženou kandidu (to bývá často, když je organizmus oslaben, třeba zrovna chlamydií). CENSORED. Opravdu těžká rada, když nemáme víc informací.

Datum 01.03.2012

Vložil Martina

Titulek pasteurella, zlatý stafylokok

Odpovědět

Dobrý den, velmi mě zaujal váš produkt, a přestože se zde řeší hlavně problémy lidí, já potřebuji vyřešit doposud nezvládnutou infekci pasteurelly a stafylokoka u svých zvířat (kočky). Opakované léčení ATB, při němž se pasteurella dostala pod kontrolu nicméně nezmizela úplně. Navíc se přidal zlatý stafylokok. Vím, že mezi chovateli se diskutuje o tom, že koncentrace koloidního stříbra by měla být 20 až 25ppm. Ale důležitá je také velikost částic. Tuto velikost různí prodejci uvádějí 1-5nm. Možná jsem to přehlédla, ale nikde jsem nenašla velikost částic antibakterinu. Myslíte, že koncentrace vašeho produktu 15ppm by na likvidaci uvedené infekce stačila? Vyrábíte i koncentrovanější roztoky? Děkuji za odpověď.

Datum 04.03.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: pasteurella, zlatý stafylokok

Odpovědět

Začnu tím jednodušším. Koloidní stříbro likviduje bakterie bez ohledu CENSORED či třeba na záchodovém prkénku ve vlaku. CENSORED. Menší potíž je v tom, že kočka Vám neřekne, jak jí je, aby se případně upravilo dávkování.

A teď to složitější. Abyste pochopila problematiku koncentrace a velikosti částic, musím se trochu rozepsat. Existují v zásadě dva používané postupy výroby koloidního stříbra a stejně tak existují dva tábory vyznavačů jednoho, nebo druhého.
1. Výroba redukcí stříbrných solí
klady:
Částice velmi malých rozměrů - 1-5 nm.
Dá se vyrobit v podstatě v libovolné koncentraci.
Je naprosto netoxické vůči vyšším organizmům.
zápory:
Zůstávají zbytky vstupních surovin
Vyrobené částice nemají elektrický náboj, což výrazným způsobem snižuje jejich účinnost.
2. Elektrolytická metoda
Klady:
Produktem jsou částice s nábojem (ionty), takže velmi dobře pronikají do organizmu a reagují mnohem ochotněji. Z toho vyplývá mnohem vyšší účinnost.
Funguje i na bakterie, vůči kterým je částicové stříbro netečné.
Zápory:
Větší rozměry částic - zpravidla kolem 40 nm a více.
Nejde vyrobit větši koncentrace , než 20 ppm s malými částicemi. Při vyšších kocentracích se částice začínají shlukovat (aglomerovat), takže se zvětšuje jejich velikost.
Při vekých dávkách vykazuje mírnou toxicitu i vůči vyšším organizmům.

Antibakterin vyrábíme originálním způsobem, kdy se nám podařilo sloučit některé přednosti částicového stříbra a některé přednosti stříbra iontového. Jinými slovy, vyrábíme iontové stříbro s částicemi o velmi malých rozměrech (desetiny až desítky nanometrů). Přesné číslo na svých stránkách záměrně neudáváme, abychom zákazníky neuvedli v omyl. Každá šarže je totiž trochu jiná a výrobu stále vylepšujeme směrem k menším částicím. Navíc každou šarži na velikost částic netestujeme, museli bychom hodně zvednout ceny, abychom tento test pokryli.
Ještě se pokusím odpovědět na tu velikost částic, proč je tak důležitá. Úkolem částic stříbra není bakterie a viry umlátit, ale proniknout do jejich vnitřní struktury a změnit jejich metabolizmus tak, aby zahynuly. Zjednodušeně řečeno, částice stříbra musí být menší, než patogen, proti kterému bojuje. Takže velikost částic je to klíčové, koncentrace je mnohem méně důležitá.
Pro příklad: budete- li mít ionické (vysoce účinné) stříbro o koncentraci 25 ppm s velikostí částic kolem 100 nm (méně se díky aglomeraci nedá při této koncentraci dosáhnout) a na druhou stranu 5 ppm s velikostí částic kolem 0,5 nm, bude tato disperze obsahovat 8000x více částic, než ta koncentrovanější. Bude tedy 5 ppm 8000x účinnější, než 25 ppm.
Takže diskuze o koncentraci stříbra je naprosto bezpředmětná ve srovnání s diskuzí o velikosti částic.

Datum 22.02.2012

Vložil Lenča

Titulek Dávkování

Odpovědět

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč se dávkování u jednotlivých zdrojů tak liší?
Např. preventivní dávka obecně - 10ml 20ppm/den nebo také 15ml 20ppm/den.
Dle Vaší tabulky jsem vypočetla pro 60 kg osobu 2ml 20ppm/den.
Je tato nízká dávka aktuální?

Výpočetní tabulka se mi líbí, ale více bych přivítala výpočet také jen v ml (je možno naměřit ve stříkačce, odměrkách od lékových sirupů,...). Krásný den.

Datum 23.02.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Dávkování

Odpovědět

Záleží na tom, jaký máte problém. Když si pořádně prohlédnete tabulku, 2ml jsou preventivní dávka. Další řádky jsou určeny pro 21 denní očistnou kůru. Na posledním řádku jsou maximální dávky pro dlouhodobé používání. Chtěl bych zvýraznit slovo dlouhodobé - je to dávka, kterou organizmus stíhá zpracovat a vyloučit - to je oněch Vámi zmiňovaných 15 ml. Pokud budete číst dál, dozvíte se, že v akutních případech můžete tuto dávku krátkodobě až pětinásobně překročit - to je až 75 ml.
Ona ta tabulka je stejně jen orientační, aby neznalý člověk věděl, jak začít. Každý si časem najde svoje dávkování, které mu vyhovuje

Tabulka je určena především pro naše produkty. Kdo si koupí sprej, má tam dávkování v počtu stisknutí spreje. Kdo si koupí větší balení, dostane k tomu střičku a lžičky a má dávkování v počtu lžiček. Navíc, dávkování má takové rozmezí, že když Vám vyjde 1/2 lžičky, vůbec nic se nestane, když si dáte celou. Z tohoto pohledu je zbytečné odměřování injekční stříkačkou, nebo měrkami od sirupů. Snažíme se v maximální míře zamezit kontaminaci koloidního stříbra nevhodnou manipulací.

Datum 20.02.2012

Vložil Sidaku

Titulek atopický ekzém

Odpovědět

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na použití KS na atopický ekzém. zda užívat vnitřně + postřiky na postiženou kůži. a jak často můžu KS stříkat na kůži, jelikož mám několik let problémy s ekzémem a kortikoidy opravdu nic neřeší pouze mám pocit, že mě ekzém potlačí a hlavně se opakovaně vrací. slyšela jsem, že u atopického ekzému jsou velice dobré výsledky s užitím KS. věřte, že už jsem ze své kůže zoufalá, neustálé šupiny a svědění je poněkud vyčerpávající. prosím moc o radu jak užívat KS a jak často můžu stříkat na kůži. Děkuji za odpověď a přeji krásný den

Datum 21.02.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: atopický ekzém

Odpovědět

Kortikoidy skutečně nic neléčí, pouze potlačí příznaky. S koloidním stříbrem CENSORED ale také není všemocné. Koloidní stříbro sice CENSORED, ale příčinu neřeší. Příčina je totiž obvykle alergického původu. Alergie stříbro zpravidla neřeší. Vyjímkou jsou alergie na některé bakterie, které se Vám usídlily v organizmu. Doporučuji současnou změnu stravy. Především vynechat mléko a velmi omezit mléčné výrobky. Možná přijdete na další alergeny, které Váš stav zhoršují.

Datum 18.02.2012

Vložil Markéta

Titulek bílý jazyk

Odpovědět

Dobrý den, mám dlohodobý problém s povlakem na jazyku, v květnu se mi po chřipce poprvé vytvořil bílý povlak a bezbarvý hlen v krku, v té době mi také předělávali staré plomby. Na orl nenašli z výtěrů nic, byla jsem tam již dvakrí¨át, nic se nenašlo..nicméně jazyk mám bílý stále, občas nažlotlý, někdy zápach z ust, chtěla bych vyzkoušet koloidní stříbro, nevím jaké davky, jaká koncentrace ani jak užívat, zkušenosti nemám žádné, co byste doporučovali? děkuji za radu..

Datum 21.02.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: bílý jazyk

Odpovědět

Bílý povlak na jazyku nemusí nutně znamenat patologický stav. záleží na tom, jak povlak vypadá, zda jde lehce setřít, či ne,... Zkuste najít někoho, kdo se vyzná v čínské medicíně. Ta dokáže z jazyka číst jak z životopisu. Někdy povlak může znamenat Candidu albicans, někdy trávicí potíže, především žlučník. Někdy se přes jazyk pouze organizmus čistí, například při absenci mandlí. Důvodů může být spousta. Teprve po znalosti příčiny lze stanovit vhodnou léčbu. Pokud chcete zkusit koloidní stříbro, nic tím nezkazíte. Těžko ale doporučit dávkování bez znalosti příčiny. Můžete začít jednou lžičkou denně a uvidíte, co to bude dělat. CENSORED

Datum 03.02.2012

Vložil Eva

Titulek e-coli

Odpovědět

dobrý den, dcera opakovaně má bakterii e-coli v moči, antibiotika nezabírají ,co doporučujete užívat? Jaké výsledky na tuto bakterii máte a musí si koupit i generátor ozonu do pochvy?

Datum 11.02.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e-coli

Odpovědět

Dobrý den,
Pokud nemá e-coli v pochvě, není nutný generátor ozónu pro gynekologické použití. Koloidní stříbro CENSORED. Problém je v tom, že přemnožená e-coli většinou signalizuje další problémy v pozadí. Nejčastěji přemnoženou kvasinku kandidu. Ta se dá CENSORED, ale k úplnému zkrocení je třeba změnit stravovací návyky. To málo kdo dokáže. Jedná se hlavně o omezení konzumace cukrů, moučných výrobků, čehokoli s kvasnicemi, plísňové sýry, maso a pod. Naopak je potřeba zařadit do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny.

Datum 19.01.2012

Vložil Jan

Titulek Helikobakter

Odpovědět

S jakym uspechem je mozne pouzit koloidni stribro pri lecbe helikobakteru pylori, ktereho se uz tri roky nemuzu zbavit?
Dekuji.

Datum 21.01.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Helikobakter

Odpovědět

Přímou zpětnou vazbu od zákazníků zatím nemáme. Budu-li vycházet z toho, že zákazníci se obvykle ozvou tehdy, když léčba nezabere, domnívám se, že Antibakterin CENSORED

Datum 14.01.2012

Vložil Růženka

Titulek Tehotenstvi

Odpovědět

Dobry den,
o pouzivani Antibakterinu v tehu jsem si u Vas vse precetla, ale jelikoz jsem si celkem jista, ze v tehu nebudu zdrava jako rybicka, myslim tim chripky, kasel atd, chci se zeptat, zda pouhe kloktani a nasledne vyplivnuti se nedostane do krve miminka i kdybych kloktala ve vyssim stadiu tehu nebo kojeni. Nebo co striknuti do krku?
Dekuji

Datum 15.01.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Tehotenstvi

Odpovědět

Protože neznám Váš celkový zdravotní stav, musíme se na tento problém podívat ze dvou úhlů.
Zéleží na tom, jaký průběh u vás chřipky mívají, zda se jedná o těžkou chřipku s vysokými horečkami, nebo pouze o virózu, ze které se za týden vykoušete i bez antibiotik. Pokud máte pouze lehké virózy, nechal bych je proběhnout, protože tím tvoříte protilátky, které částečné přecházejí do krve miminka.
Pokud ovšem trpíte těžkými chřipkami, zvláště pokud jsou provázeny vysokými horečkami, pak je na místě použití CENSORED. Abyste minimalizovala jeho množství v krvi miminka, je třeba nosit u sebe sprej neustále (Antibakterin - osobní balení) . CENSORED. Čím dříve, tím lépe. Třeba i několikrát za sebou během krátkého času. Jedno stisknutí spreje odpovídá cca 70ti mikrolitrům, což je tak malé množství, že je velmi malá pravděpodobnost, že se něco dostane do krve miminka. CENSORED, bude spotřeba stříbra velmi malá, takže i dopady na miminko.

Na závěr ještě jedna věc. Myšlenka je tvůrčí, takže když napíšete, že jste si celkem jistá, že onemocníte, potom skutečně s největší pravděpodobností onemocníte. Zkuste intenzivně myslet na to, jak jste zdravá a žádná nemoc na Vás nemůže. Je to lepší, než antibiotika.

Datum 05.01.2012

Vložil verca

Titulek e.coli

Odpovědět

dobrý den,
chtěla bych poradit, nemohu se zbavit gynek. zanětu- escherichia coli, co byste mi z vašich produktů poradili? nezabírají mi žádná antibiotika.... děkuji

Datum 09.01.2012

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e.coli

Odpovědět

Už jsme to tu několikrát řešili. Problém je obvykle širší. Pokud by se jednalo pouze o bakterie e-coli, CENSORED v kombinaci s femigelem, nebo femisanem (pro ženy, které mají alergii na femigel). Ale ne současně. CENSORED a za chvíli femigel. Pokud byste chtěla něco, co na 100% vyhubí všechny mikroorganizmy ve vaší pochvě, máme generátor ozónu s poševním aplikátorem.
Je potřeba následně používat i nějaká probiotika, aby se obnovila přirozená mikroflóra.
Bohužel, často se zjistí, že v pozadí problémů je kandidóza. Jedná se o kvasinku, která oslabuje imunitní systém, a ten se pak nedokáže vypořádat s ostatními útoky. I kandidu CENSORED, ale důležitá je současná dost podstatná změna stravovacích návyků. Pokud se kandida již jednou v organizmu přemnožila, je velká pravděpodobnost, že bez změny podmínek to udělá znovu. Měla byste se vyvarovat sladkého (včetně medu), čehokoli s kvasnicemi, bílé mouky a výrobků z ní, loupané rýže, sóji, včetně sojového oleje, mléka a mléčných výrobků, nemělo by se to moc přehánět s masem. Do jídelníčku zařadit hodně zeleniny a dost ovoce, dobrá jsou různá semena, pohanka, jáhly a ořechy ale nesmí být naplesnivělé.

Datum 06.02.2012

Vložil Maty

Titulek Re: e.coli

Odpovědět

S tim stříbrem teda opatrně,já díky němu dostala kvasinky!

Datum 21.12.2011

Vložil Mirka

Titulek kandidóza

Odpovědět

Dobrý den,
už delší dobu mám problémy s kandidózou. Asi týden už na to držím dietu, ale mám od Vás i koloidní stříbro. Můžete mi prosím doporučit dávkování na tu 21 denní kůru, budu používat tu lžičku o Vás. (55kg, koncentrace 17,7mg/l)
Předem moc děkuji

Datum 23.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: kandidóza

Odpovědět

CENSORED

Datum 20.12.2011

Vložil Magda

Titulek kojení

Odpovědět

Dobrý den, je možné používat stříbro v těhotenství a hlavně při kojení?

Datum 20.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: kojení

Odpovědět

Žádné oficiální průzkumy v tomto směru, pokud víme, neproběhly. Takže se musíme spolehnout na logiku. Předně je potřeba si uvědomit, že i koloidní stříbro je antibiotikum, takže jako takovému mu zůstávají některé negativní účinky antibiotik.

Odpověď na tuto otázku musíme rozdělit do třech částí.

1. Těhotné ženy. V ranných stádiích těhotenství není důvod koloidní stříbro v přiměřené míře nepoužívat. Koloidní stříbro se sice dostane i do krve dítěte, ale než dojde k porodu je postupně matkou vyloučeno. V pokročilých stádiích těhotenství už by mohlo dojít k tomu, že nějaké stříbro zůstane v krvi novorozence. Vzhledem k tomu, že i stříbro je těžký kov, a orgány dítěte se teprve vyvíjejí, nemuselo by dojít k jeho vyloučení, ale k nahromadění někde v organizmu dítěte. Takže zde doporučuji velkou opatrnost.

2. Kojící matky. Zde, pokud to není nezbytně nutné bych se používání kolidního stříbra, stejně jako ostatních antibiotik vyvaroval. Antibiotika se mlékem dostávají do krve novorozence, kde částečně suplují funkci imunitního systému. Tím imunitní systém ztácí důvod se vyvíjet.

3. Děti do 3 let. Pokud nemoc neohrožuje život dítěte, je lepší ji nechat proběhnout. Imunitní systém dítěte se teprve tvoří, a každá nemoc jej posiluje. Koloidním stříbrem, stejně jako jinými antibiotiky sice CENSORED, neboť jej připravíte o možnost vytvořit si protilátky. Pro budoucí zdraví dítěte je důležité co nejvíce prodělanych nemocí pokud možno absolvovavaných bez antibiotik.

Datum 16.12.2011

Vložil Růženka

Titulek Extrakce moudrych zubu

Odpovědět

Dobry den,
stribro od Vas pouzivam s velkymi uspechy na vse mozne, od te doby co ho pouzivam, jsem jeste nepotrebovala ATB a to jsem jich mela hojne za pouhy rok.
Chtela bych se ted zeptat, v lednu jdu na extrakci moudraku na kliniku, bohuzel mi lezi a musi ven. Po vykonu se vzdy nasazuji ATB, coz rozhodne nechci. Jsou zrejme na to, aby se neudelal zanet. Proto se chci zeptat, zda mam stribrem jen vyplachovat usta nebo i pit???
Dekuji

Datum 17.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Extrakce moudrych zubu

Odpovědět

CENSORED

Děkujeme za slova chvály. Vždycky nás to potěší. :-)

Datum 13.12.2011

Vložil Petr

Titulek čepy na mandlích

Odpovědět

Prosím o radu na můj problém. Na každé mandli v krku mám malý bílý flíček, prý to jsou čepy na mandlích. Je možné se toho zbavit Bakterinem? Myslím, že vnitřní užívání by bylo vhodné. Pokud to má smysl poradíte mi dávkování? A zda můžu brát Antibakterin s podpůrným Wobenzymem? 29let 68kg. Děkuji za jakoukoli odpověd.

Datum 16.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: čepy na mandlích

Odpovědět

CENSORED

Datum 01.12.2011

Vložil Jarmila Kalmanová

Titulek Ještě rada

Odpovědět

Dobrý den.Už jsem Vám psala,že jsem chytila HemoFilus infl a používánm Vaše Koloidní stříbro.Děkuji za odpověď.Ale ještě jsem chytla asi zánět hrtanu ,stříbro jsem stříkala 3krát a včera jsem byla na alergologii a dr mi po odběrech řekla,že mám stále oslabenou imunitu a prej si mám stříkat Bio Parox.Tak nevím,jestli se to může obojí,nebo mi pomůže jen Koloidní stříbro.Děkuji za odpověď a přeji krásný den

Datum 04.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Ještě rada

Odpovědět

CENSORED

Datum 01.12.2011

Vložil Milena Jurečková

Titulek šedý zákal

Odpovědět

příspěvek dosud nemám, ale velice ráda bych se dověděla, jaké máte zkušenosti s léčbou šedého zákalu? Mám jít na operaci někdy na jaře 2012 a chtěla bych vyzkoušet léčbu s koloidním stříbrem, prosím, máte-li nějaké kladné výsledky léčby se stříbrem, poraďte, abych nemusela jít na operaci? Oko je Oko a přeci jen se bojím, děkuji za radu, Milena Jurečková, NJ

Datum 04.12.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: šedý zákal

Odpovědět

Bohužel Vás zklamu. S léčbou šedého zákalu zkušenosti nemáme. Podle dostupných informací se šedý zákal nedá vyléčit jinak, než operací. Dá se vhodnými doplňky stravy zpomalit, až zastavit jeho růst.CENSORED, vyvarovat se jakémukoli dráždění očí, například cigaretovému kouři.

Datum 29.11.2011

Vložil Radek

Titulek stafylokok

Odpovědět

na netu jsem se dočetl, že koloidní stříbro opravdu na stafilokoka zabírá. Myslíte, že 30ml 7x denně je pro člověka snesitelné? Jak dlouho se to takhle může užívat? Někde se uvádí i dva měsíce, jinde zas do uplného zničení stafilokoka a pak dávku snížit na polovinu. Co si o tom myslíte Vy? Já toho prevíta mám v krku, je mi 30let, 70kg.
Jinak antibakterin už jsem dříve užíval, CENSORED. Moje zkušenost 30ml 3x denně asi 14dní a CENSORED. Já K.S. věřím a Antibakterin myslím, že má se svoji kvalitou budoucnost před sebou. ATB pomalu odzvonuje. Mimochodem H2O2 má taky hodně do sebe

Datum 29.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: stafylokok

Odpovědět

30 ml 7x denně je opravdu hodně to by při Vaší hmotnosti odpovídalo koncentraci 1,7 ppm. Je to možné i při normální koncentraci, ale ne takto dlouhodobě??? Tak týden, maximálně o pár dní víc. Takové množství organizmus nestihne vyloučit a stříbro by se Vám ukládalo v těle. Vlastně si ani neumím představit, jak to fyzicky zvládnout. Takové množství se snad nedá za den vstřebat ústní sliznicí, to by pak člověk celý den nedělal nic jiného. CENSORED

Ze zahraničí k nám prosákly zprávy o současném působení peroxidu a koloidního stříbra. Peroxid naruší buněčnou stěnu a stříbro pak snadněji proniká k jádru buňky. Zatím neznáme přesné poměry a dávkování, takže tuto kombinaci používáme pouze pokusně mezi svými blízkými a známými.CENSORED

Datum 28.11.2011

Vložil Jarmila Kalmanová

Titulek Pomůže mi

Odpovědět

Dobrý den.Chtěla bych se Vás zeptat,už letos po třetí mám Hemophilus Infl.Vždy ATB,které mi zničily střevní miklofloru.Pan dr mi nabídl disponzi koloidního stříbra ve spreji.Mám si stříknout do nosa i do krku.Ale nevím,kolikrát.Může mě to Hemophila zbavit,zničit ho?Letos už jsem měla 18ctery ATB,přestala jsem z nich téměř chodit.Potřebuji se jich vyvyrovat,ale také zbavit nějak hemofila.Děkuji za odpověď

Datum 29.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Pomůže mi

Odpovědět

Dobrý den, Pokud je to koloidní stříbro od nás, CENSORED. Za ostatní výrobce ručit nemohu. Dávkování podle pocitu. Není v lidských silách se sprejem předávkovat. Takže klidně i několikrát za hodinu, vždy několik střiků do nosu i do krku, můžete i do očí. Časem ucítíte sama, kdy je potřeba si stříknout. CENSORED
Přesto bych pátral po příčině. Obvykle nic není jen tak z ničeho. Pokud nevyřešíte příčinu, je pravděpodobnost, že pokud Vás hemofil přemohl jednou, přemůže Vás příště znovu. Příčinou mohou být špatné stravovací návyky, nějaká toxická, nebo jiná zátěž organizmu, stres,...

Ještě prosba z naší strany: Bylo by možné nám poslat e-mailem ( antibakterin@email.cz ) kontakt na pana doktora, který Vám stříbro nabídl? S několika doktory spolupracujeme a spolupráce je k oboustranné spokojenosti. Budeme rádi (i za vás zákazníky), když se jejich řady rozšíří.
Děkuji, Švanda.

Datum 15.11.2011

Vložil Aneta

Titulek E coli

Odpovědět

Dobrý den,
ráda bych zkusila koloidní stříbro, jelikož se už dva měsíce potýkám s E coli v pochvě. ATB nezabírají. Jaký výborek z Vaší nabídky je na to vhodný a jak jej používat? Stříkat neředěné stříbro, nebo ho ještě naředit. A v jakém množství a jak často to užívat? A mělo by se brát i orálně, nebo stačí ty výplachy.
Děkuji za odpověď

Datum 16.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: E coli

Odpovědět

CENSORED

Datum 29.11.2011

Vložil Zuzana

Titulek Re: E coli

Odpovědět

Dobrý den,potýkám se s tím samým,ale bohužel už 3/4roku!! Jenže mi nepomohlo ani stříbro a ani generátor ozonu,tak už nevim..Stříbro jsem používala do pochvy i orálně. Generátor jsem používala týden.Mám pocit,že e-coli se nejde zbavit...

Datum 14.11.2011

Vložil Jana Kostolányová

Titulek reaktivní mononukleoza

Odpovědět

Dobrý den,mám 11letou dceru a její diaknoza je reaktivní mononukleoza, máte nějaké zkušenosti s léčbou KS? Děkuji.

Datum 15.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: reaktivní mononukleoza

Odpovědět

Dobrý den, zkušenosti s léčbou reaktivní mononukleózy bohužel nemáme. Osobně se domnívám, že na protilátky proti EBV viru (které spouští celou reakci), koloidní stříbro mít velký vliv nebude. CENSORED

Datum 14.11.2011

Vložil Růženka

Titulek Zánět spojivek a stříbro

Odpovědět

Dobrý den,
chci se s Vámi podělit o moji zkušenost se zánětem spojivek, který jsem měla před odjezdem na letní dovolenou k moři. Po poradě s panem Švandou jsem si ho vezla sebou. Z levého oka mi tekl hnis a strašně svědilo, pořád bylo červené. Takže jsem si kápla hned ráno a pak v poledne a odpoledne pokaždé když jsem měla pocit, že je to třeba. Preventivnějsem si kapala i do pravého, protože je to vysoce infekční. Sice to dost pálilo, ale asi jen první dvě vteřiny, ale já stříbru věřím, takže jsem strach o zrak :-) neměla. Musela jsem kapat asi 8-9 dní CENSORED
Děkuji za něj celému Antibakterinu

Datum 15.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Zánět spojivek a stříbro

Odpovědět

Děkujeme za odezvu a milá slova.

Datum 24.10.2011

Vložil Jane

Titulek Chlamydie pneumoniae

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li má koloidní stříbro pozitivní účinek v léčbě plicní chlamydie. Uvádí se, že KS ničí několik druhů bakterií i infekčních mezi které chlamydie patří.

Datum 02.11.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Chlamydie pneumoniae

Odpovědět

Zatím nemáme zpětnou vazbu od zákazníků, ale podle dostupných pramenů CENSORED ještě s jiným druhem léčby. CENSORED. Zákeřnost chlamydie je v tom, že žije uvnitř buněk hostitele, které přetváří dle svých potřeb. Léčba tedy likviduje i zdravé buňky. CENSORED by byly potřeba takové dávky, které tělo již nestačí vyloučit a začne stříbro někde hromadit. Zpravila v kůži. Proto je vhodná kombinace ještě s jiným druhem CENSORED.

Datum 12.10.2011

Vložil Šárka Koriťáková

Titulek angína

Odpovědět

Dobrý den.Léta jsem trpěla angínou. Poté, co mi kamarádka doporučila zkusit kol.Ag,jsem CENSORED.Brala jsem ho i prevent.při pocitu nachlazení, CENSORED... Až teď. Stříbro došlo, koupila jsem narychlo od známé,která si ho vyrábí doma.Angína se projevila ve své plné síle,zázračná voda jako by neměla účinek.Čím to je?Jinou koncentrací, většími částicemi Ag nebo ještě něčím jiným? Děkuju za odpověď.

Datum 15.10.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: angína

Odpovědět

Pokud nic nezanedbala již při přípravě, s velkou pravděpodobností je to velikostí částic. CENSORED To se zpravidla domácími výrobníky koloidního stříbra nedá dosáhnout.
Koncentrace není tak důležitá do 20 ppm. Nad 20 ppm je větší náchylnost ke shlukování částic, takže zhoršování účinnosti,
Abych Vám to přiblížil. Kdy zabijete víc vrabců? Když střelíte do hejna vrabců brokovnicí, kde jeden náboj má cca 250 broků a váží asi 40 g, nebo jednou dělovou koulí s hmotností 10 kg.
Podobné je to s částicemi koloidního stříbra.

Datum 24.09.2011

Vložil Zuzik

Titulek Nejistota

Odpovědět

Dobrý den,

již více než tři měsíce mě trápí nejistota při chůzi a zhruba co tři týdny bodání po celém těle. Všechny testy mám negativní. Myslíte si, že i na tento problém by mohlo zabrat koloidní stříbro? Jak je to s koncentrací? Někde jsem četla, že funguje až od 20?

Datum 25.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Nejistota

Odpovědět

To opravdu nevím. Nejdříve je potřeba zjistit, co Vám vlastně je. Doporučuji zjistit, jestli někdo v okolí nedělá diagnostiku EaV, nebo OBERON. Těmito metodami se dají zjistit problémy klasickou medicínou neodhalitelné.
Tipnul bych to na "zanešený" organizmus. Důležité je pít hodně čisté vody bez jakýchkoli příměsí. Možná by pomohl pravidelný půst.

S koncentrací je to složitější. Koncentrace není zdaleka to nejdůležitější. Důležitá je hlavně velikost částic, která by měla být co nejmenší.
Pro představu, když bude te mít v 500ml lahvičce 1 kousek stříbra s hmotností 15 mikrogramů, budete mít koncentraci 30 ppm, ale bez jakéhokoli účinku. Při větších koncentracích než 20 ppm se zvyšuje náchylnost ke shlukování částic, takže snižování účinnosti. CENSORED

Datum 21.09.2011

Vložil Eva

Titulek chronický zánět dutin

Odpovědět

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vhodnost užívání koloidního stříbra. Trpím již 2 roky opakujícími se záněty dutin (každé 2 - 3 měsíce - stavy jsou velmi nepříjemné a trvají cca 3 týdny. Diagbostikován byl chronický zánět dutin. Za poslední rok a půl jsem měla nasazena již 8x ATB. Zkoušeli na mne antihistaminika, ATB, kortikoidy (stříkat do nosu i perorálně) a stavy se stále vracejí navíc léčba poslední dobou ani nezabírá. Je vhodné v tomto případě užití koloidního stříbra, případně jestli máte zkušenosti s výsledky užívání v těchto případech. Děkuji za odpověď.

Datum 22.09.2011

Vložil Antibakterin -Petr Švanda

Titulek Re: chronický zánět dutin

Odpovědět

CENSORED

Mimochodem, kortikoidy nic neléčí, pouze maskují příznaky.

Datum 17.09.2011

Vložil Zuzana

Titulek e-coli

Odpovědět

Dobrý den,používám desátý den stříbro.Aplikace do pochvy kvůli e-coli.Zatím žádné zlepšení..Je možné,že se zlepšení ještě může projevit??Je zajímavé,že první 2-3 dny se skutečně zlepšení projevilo,ale pak to nepříjemné projevy byly zase zpátky..Máte někdozkušenost jak dlouho to trvá,než KS zabere??

Datum 20.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e-coli

Odpovědět

Může se jednat o tzv. ping-pong efekt. To znamená, že infekci opakovaně dostáváte od partnera, on žádné problémy mít nemusí, přesto k tomu může docházet. Pak by bylo dobré léčit oba partnery.
Další možnost je že bakterie e-coli jsou prostě rychlejší, než vaše přirozené bakterie. Pro tyto případy se doporučuje následná aplikace probiotik - například živého jogurtu.

Pokud chcete něco silnějšího, už nám přišly generátory ozónu pro gynekologické použití. Již brzy budou v nabídce. Ozón bezpečně zlikviduje vše živé, s čím přijde do styku. Nově se používá například místo chemie v bazénech.

Datum 21.09.2011

Vložil Zuzana

Titulek Re: Re: e-coli

Odpovědět

Díky za odpověď..ten ping pong to nebude,neb používáme kondom..Ale asi to přirozené prostředí nebude nejlepší.Myslíte že takové ty glogule s lactobacily,co se zavádí,můžu dávat již při CENSORED nebo až potom??myslela jsem,že je nasadím až poté,ale bojím se,že jakmile přestanu KS požívat,zase se to zhorší..Teď je to tedy lepší,ale stále ne dobré a dnes jsem 13.den léčby.Tak to je super,že už budete mít ty generátory,kdyžtak určitě zkusím!!!díky.

Datum 22.09.2011

Vložil Antibakterin -Petr Švanda

Titulek Re: Re: Re: e-coli

Odpovědět

Ano, lactobacily můžete používat CENSORED, ale ne bezprostředně. Nechte stříbru tak hodinku, aby dělalo svou práci, pak nasaďte lactobacily (samozřejmě podle toho, jak Vám to umožňuje pracovní rozvrh, žádné časy ani dávky nejsou kritické). V případě poševních infekcí to tak lze dělat. CENSORED

Datum 14.09.2011

Vložil Soňa Kupková

Titulek Akné

Odpovědět

Dobrý den,slyšela jsem ze koloidní stříbro je výborné na akné a rozšířené pory,obojí se mě týká.Zvažuji koupi přípravku ve formě tonika na plet.Myslíte že bude stříbro učinné.Děkuji

Datum 20.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Akné

Odpovědět

CENSORED

Datum 05.09.2011

Vložil Jana

Titulek užívání

Odpovědět

Dobrý den, prosím o radu, kdy je nejlépe užívat KS? Ráno nalačno nebo večer? Děkuji

Datum 05.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: užívání

Odpovědět

Nejlépe tak, aby v ústech nebyly zbytky jídla. Případně vypláchnout ústa před použitím KS čistou vodou.
Nejlépe je rozložit denní dávku do co největšího počtu menších dávek - jak Vám to dovolí Váš denní rozvrh.
Ještě podotýkám. KS se vstřebává především ústní sliznicí, takže nechat v ústech, nejlépe tak dlouho, dokud cítíte hořkou chuť. CENSORED. Z tohoto pohledu je lhostejno, zda máte plný, nebo prázdný žaludek.

CENSORED

Datum 28.08.2011

Vložil Zuzana

Titulek e-coli - doplnění dotazu

Odpovědět

...ještě se chci zeptat,zda pro mě bude vhodný antibakterin strong a zda bude stačit vstříknout do pochvy,kolikrát?a kolikrát denně? Mám ještě užívat i vnitřně??děkuji!!

Datum 25.08.2011

Vložil Zuzana

Titulek e-coli

Odpovědět

Dobrý den,mám problém s e-coli v pochvě,již jsem měla řadu léků včetně antibiotik a můj problém stále trvá.Pomůže mi KS?a jak užívat?vnitřně nebo formou výplachů?a nezničí potom ten výplach i lactobacily? Dále píšete,že budete prodávat přístroj pro tyto účely,ten by mi také pomohl?díky..

Datum 01.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e-coli

Odpovědět

CENSORED existuje několik způsobů, jak se e-coli mohou do pochvy znovu dostat, takže se potom zdá, CENSORED Je potřeba si uvědomit, že e-coli jsou přirozeným obyvatelem tlustého střeva, a odtud to do pochvy není daleko.
K užívání: výplachy pochvy jsou velmi podobné vnitřnímu použití, protože poševní sliznice stříbro velmi dobře vstřebává. Takže Antibakterin Medium. A dávkování stejné, jako při vnitřním použití.
Přístroje na dezinfekci pochvy ozónem máme objednány, ale zatím ještě nedorazily. Potom ještě budou probíhat testy ve zdravotním ústavu, abychom měli jistotu, že splňují naše požadavky. Takže v tuto chvíli nejsem schopen vám sdělit, kdy budou v prodeji.

Datum 01.09.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e-coli

Odpovědět

Omlouvám se za pozdnější odpověď, v současné době probíhá stěhování našich laboratoří do větších prostor, takže web tolik nekontrolujeme - už nezbývá čas.

Datum 24.08.2011

Vložil Veronika

Titulek Ag-gyneko

Odpovědět

Dobrý den, mám zřejmě nějakou infekci na zevních genitáliích které se nemohu zbavit mastma a čípkama klasické mediciny. Jaké Vámi nabízené Ag byste doporučil? Jakou koncentraci? Není 10ppm na lokální potírání málo? Moc děkuji.

Datum 24.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Ag-gyneko

Odpovědět

CENSORED

Datum 20.08.2011

Vložil Radka

Titulek borelioza

Odpovědět

Dobrý den,četla jsem vlivu koloidního stříbra na boreliozu. Chtěla jsem se zeptat,kdybych měla zájem o koloidní stříbro od Vás,jestli mi můžete popsat vliv stříbra na organismus a i určit popříp.dávkování. Není užívání stříbra škodlivé?

Datum 24.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: borelioza

Odpovědět

Vliv stříbra je, myslím si, dostatečně popsán na našich stránkách, asi nemá smysl, abych to přepisoval sem do fóra. Pokud máte nějakou konkrétní nejasnost, rád odpovím.CENSORED
Při nepřekročení maximálního doporučeného dávkování zatím není znám žádný případ nějakých škodlivých účinků koloidního stříbra. Klinické zkoušky provedeny nebyly, protože je nemá kdo zaplatit.

Datum 17.08.2011

Vložil Markéta

Titulek Děkujeme

Odpovědět

Jste skvělý. Tak pohotová odpověď vždy a je vidět že koloidnímu stříbru rozumíte. Já momentálně také bojuji s něčím v pochvě, především zevních genitáliích a nefungovali ani antimykotika ani entizol. Tak zkouším Ag, zatím teda od Pharma Active. Myslíte, že to vaše stříbro je kvalitnější?

Datum 24.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Děkujeme

Odpovědět

Děkuji za pochvalu, odpovídám obvykle já, ale někdy jsou odpovědi výsledkem spolupráce celého našeho týmu. Občas se stává, že se nás lidi ptají na nemoci, o kterých jsme nikdy neslyšeli. Potom musíme nastudovat dostupné informace a zaujmout stanovisko. Nechceme být jen obyčejný e-shop. Chceme našim zákazníkům poskytovat co nejkvalitnější informce. Snad se to i trochu daří.

Na přímou otázku přímá odpověď. Ano, myslíme si, že to naše stříbro je kvalitnější.

Datum 15.08.2011

Vložil Monika

Titulek streptokok

Odpovědět

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké byste doporučil dávkování na "vyhnání" streptokoka z pochvy, popř. koncentraci na výplachy? už půl roku se trápím s antibiotiky a různými čípky, které nezabírají. Děkuji mnohokrát

Datum 15.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: streptokok

Odpovědět

CENSORED Poševní sliznice vstřebává koloidní stříbro podobně, jako sliznice ústní.

Pro tyto případy připravujeme v blízké době prodej přístroje, který bude ničit poševní streptokoky i ostatní nežádoucí mikroorganizmy ozónem. Ozón se ukazuje jako nejúčinnější prostředek v boji s patogenními mikroorganizmy. Například někdy stačí jednorázová 10 min aplikace do pochvy a všechny mikroorganizmy zde jsou vyhubeny.

Datum 06.08.2011

Vložil Markéta

Titulek KS a slunce

Odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat zda se může při užívání koloidního stříbra chodit na sluníčko (opalovat se) - ať už je stříbro užíváno zevně nebo vnitřně. Děkuji

Datum 15.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: KS a slunce

Odpovědět

Ano, může.
Jediný problém může nastat při hodně velkém a dlouhodobém předávkování. Dochází pak k usazování stříbra v podkoží a následné osvícení vyvolává šedomodré zbarvení kůže - Argirii.
Při doporučeném dávkování nic takového zdaleka nehrozí, protože organizmus stříbro bez problémů vyloučí.

Datum 27.07.2011

Vložil Anna Augustinová

Titulek e-coli

Odpovědět

Poraďte mi, prosím, zda KS je možné vyléčit /odstranit z těla / bakterii e-coli, kterou mám již několik let a lékaři se jí neumí zbavit. Pokud ano, za jakých podmínek?

Datum 01.08.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: e-coli

Odpovědět

Bakterie e-coli je v lidském organizmu nezbytná pro správný průběh trávicích procesů. Problémy mohou nastat, pokud se vymkne kontrole. Pak může způsobovat různé záněty, nebo průjmy,.. . CENSORED

Datum 26.07.2011

Vložil Monika Š.

Titulek Alergie na kovy

Odpovědět

Dobrý den, Vaše stránky mě velmi zaujaly a domnívám se, že by KS mohlo být způsob, jak se vyrovnat s dlouhodobými zdravotními problémy (neustále mi jsou opakováně nasazována antibiotika v nízkých dávkách na vše možné i nemožné).
Bohužel mám alergii na kov. S kvalitním stříbrem jsem nikdy problém neměla, spíše s mědí a různými náhražkami zlata či stříbra. Lze nějak otestovat, zda bude pro mě užívání KS bezpečné?
Děkuji za odpověď

Datum 26.07.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Alergie na kovy

Odpovědět

Nejjednodušší otestování je stříbrným řetízkem, pokud nějaký máte. Když vám jeho nošení nedělá problém, alergii na stříbro nemáte. Druhá možnost je objednat si od nás na zkoušku 50 ml balení, a uvidíte.

Datum 26.07.2011

Vložil Jana

Titulek Cukrovka a KS

Odpovědět

Dobrý den, máte prosím nějaké zkušenosti nebo reference o působení KS na diabetes mellitus I. typu? Děkuji.

Datum 26.07.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Cukrovka a KS

Odpovědět

Bohužel žádné reference, anizkušenosti v tomto směru nemáme. Diabetes nejsou ani viry, ani bakterie či mykózy, takže přímé působení zde nebude. CENSORED

Datum 24.07.2011

Vložil Věra Němcová

Titulek Koloidní stříbro

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné vyléčit boreliozu KS. Případně dávkování a doba léčby. Děkuji.

Datum 26.07.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Koloidní stříbro

Odpovědět

CENSORED

Datum 30.06.2011

Vložil Jan Řehák

Titulek Může mít K.S. nějaký zásadní vliv při léčbě Boreliozy?

Odpovědět

Rád bych se vyhnul klasickým i novým antibiotikům.
Předem děkuji za odpověď.

Datum 03.07.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Může mít K.S. nějaký zásadní vliv při léčbě Boreliozy?

Odpovědět

Nevím přesně, co myslíte zásadním vlivem.
CENSORED

Ještě bych chtěl upozornit na nutnost obnovy střevni mikroflóry při dlouhodobém používání antibiotik. Včetně koloidního stříbra, i když to je přírodní antibiotikum.

Datum 19.06.2011

Vložil Iveta

Titulek Rotaviry

Odpovědět

Dobrý den, prosím má někdo zkušenost s KS na rotaviry? Nám to nějak nefunguje. Jaké množství v tomhle případě podávat. Děkuji

Datum 20.06.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Rotaviry

Odpovědět

CENSORED

Na druhou stranu, pokud jsou problémy s rotavirem na snesitelné úrovni, nic tak závažného se neděje, protože dítě si tím buduje imunitu. Každý "léčivý" zásah paradoxně nedovolí imunitnímu systému, aby se správnš rozvíjel. To platí obecně, pro všechny dětské nemoci... Pokud dítě neohrožují na životě, tak ho posílí.
Hezký den.

Datum 11.05.2011

Vložil Filip

Titulek zlatý stafylokok

Odpovědět

Mám zlatého stafylokoka v krku už 4 měsíce, je mi 30let. Jde léčit k.s.? Pokud ano jak? ...jaké množství a jak dlouho? Moc děkuji za odpověd

Datum 16.05.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: zlatý stafylokok

Odpovědět

CENSORED. Informace o dávkování se velmi liší, Vlastní zkušenost, ani zprostředkovanou našimi zákazníky zatím nemáme. Budeme rádi, když KS vyzkoušíte a dostaneme od Vás informaci, která bude dále sloužit ostatním zákazníkům.

Datum 03.10.2011

Vložil Jiřina

Titulek Re: Re: zlatý stafylokok

Odpovědět

Je možné K.S.odstranit přítomnost stafylokoka aureus v nose a mandlích a doporučte konkrétní přípravek, ev.dávkování, děkuji.

Datum 12.04.2011

Vložil Kukulín

Titulek zánět močových cest

Odpovědět

Dobrý den, dá se K.S. léčit zánět močových cest a měchýře?
Díky za odpověď!

Datum 25.04.2011

Vložil Antibaktern - Petr Švanda

Titulek Re: zánět močových cest

Odpovědět

CENSORED

Datum 09.03.2011

Vložil Luboš

Titulek dotazy

Odpovědět

Mám několik dotazů. Prosím co s nespotřebovaným K.S. po jeho době použitelnosti? Může se K.S. používat i jako dezinfekce studně? Pokud ano, jaké množství asi na 1m3 a po jaké době? Má K.S. nějaký vliv i na sperma?
Děkuji za odpovědi.

Datum 10.03.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: dotazy

Odpovědět

Nespotřebované K.S. po době použitelnosti nemusí být nutně nefunkční. Záleží na výrobě a podmínkách skladování. Zhoršení kvality poznáte laserovým ukazovátkem. Když s novými baterkami K.S. v temnu prosvítíte, Měla by být vidět pouze nepatrná stopa (při pohledu kolmo na paprsek). Pokud je stopa laseru výrazná, stříbro zaglomerovalo CENSORED.
Jako dezinfekce studně se K.S. dost dobře použít nedá pro jeho nízkou koncentraci. Pro dezinfekci studní se udává 10g stříbra/1m3 po půl roce. To odpovídá 10ti ppm. Takže kdybyste měl koncentraci 20 ppm, potřeboval byste 1000l K.S. na dezinfekci 1m3 studny.
Třetí otázka nás trochu zaskočila. Ani po velkém pátrání se nám nepodařilo zjistit, jestli někdy někdo někde zjišťoval vliv K.S. na sperma. Můj osobní názor je ten, že nebude větší, než u ostatních antibiotik. Ale je to jen můj názor. V každém případě, pokud vůbec nějaký vliv je, tak se bude týkat počtu živých spermií a to pouze po dobu, než bude K.S. z těla vyloučeno. CENSORED.
Jako antikoncepci bych raději volil něco jiného, než K.S.

Datum 24.02.2011

Vložil iveta šmídová

Titulek jaké mám doma?

Odpovědět

Dobrý den, koupila jsem si Ag 100, od Pharma Activ 300ml,už je to asi půl roku, je psáno, že je to tonikum, užívám to vnitřně. Dříve to bylo stejné balení jen jiný doplňkový název. Jaké je dávkování. Co je to za informaci Ag100 ? Děkuji Iveta

Datum 24.02.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: jaké mám doma?

Odpovědět

Ag 100 je pouze obchodní název. Udávaná koncentrace je 10 - 20 ppm. Podle rozboru, který jsme si nechali udělat má 7 ppm. Ale nevíme, jestli všechna balení. Ag 100 není naším výrobkem, proto nemůžeme ručit za jeho kvalitu. Nejjistější by bylo, nechat si například ve Zdravotním ústavu zjistit koncentraci, a potom můžete používat dávkování, které najdete na našich stránkách pod záložkou "Výpočet dávkování"

Datum 22.02.2011

Vložil Jarda

Titulek K.S.

Odpovědět

Dobrý den, dá se využít K.S. při léčbě Chlamydie?
Díky!

Datum 23.02.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: K.S.

Odpovědět

CENSOREDí, ale používá se jako podpůrný prostředek léčby.CENSORED

Datum 03.03.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: K.S.

Odpovědět

Nově mám informaci o tom, že se podařilo zničit Chlamydii CENSORED

Datum 16.02.2011

Vložil lenka

Titulek koloidní stříbro

Odpovědět

Zjistila jsem,že K.S.suspenze metalického stříbra 300ml se již nevyrábí. Mělo být pro vnitřní užití a je nahrazeno K.S.-tonikum 300ml, které je na tvář. Lze K.S.-tonikum užívat vnitřně?

Datum 17.02.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: koloidní stříbro

Odpovědět

K.S.-tonikum není naším produktem. Obraťte se, prosím, na výrobce.

Datum 15.02.2011

Vložil Jana Hrušková

Titulek Amalgám

Odpovědět

Dobrý den,
při užívání koloidního stříbra píšete, že kontakt s kovy a žaludeční šťávy snižují účinnost KS. A že máme 3min poválet KS v ústech a pak teprve polknout. Jak ovlivňují účinnost KS amalgámové výplně zubů?

Datum 15.02.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Amalgám

Odpovědět

Bohužel ovlivňují. S tím se nedá nic dělat. Moderní amalgámy obsahují velmi malé množství rtuti. Takže vliv je minimální. Pokud máte hodně "vydlážděné" zuby, zkuste dávku držet pod jazykem. Jde to. Při větších dávkách rozdělit na několik menších.

Datum 15.02.2011

Vložil Zdenka

Titulek těhule

Odpovědět

Dobrý den,
mám dotaz,může se KS užívat i v těhotenství? Nikde jsem se to nedočetla

Datum 15.02.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: těhule

Odpovědět

Dobrý den,
odpověď tu máme v rubrice " Nejčastější otázky"
Přeji příjemné těhotenství.

Datum 25.01.2011

Vložil Josef

Titulek Velikost částic

Odpovědět

Dobrý den,
díval jsem se na atest, který je vystaven na Vašich stránkách, ale nenašel jsem na něm jaká je velikost částic u testovaného výrobku. Možná jsem přehlédl, protože při zvětšení je již text nečitelný. Uveďte prosím jaká je velikost částic u Vašeho výrobku. Pokud se liší od šarže, jaká je výrobní tolerance.

Datum 27.01.2011

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Velikost částic

Odpovědět

Děkuji za otázku. Atest velikosti částic není uveden ze dvou důvodů. Jeden je ten, že záleží na metodice měření a z toho důvodu jsou pro laika výsledky dost nesrozumitelné. Druhý důvod je ten, že neustále šarži od šarže zlepšujeme kvalitu našeho výrobku, takže bychom zveřejňovali výsledky, které jsou horší, než skutečnost. Poslední šarže měla velikost částic mezi 0 - 200 nm, přičemž většina byla kolem 50 - 60 nm. Největší aktivitu však vykazovaly částice kolem 1 nm. Tato šarže je již v doprodeji. U dnes dokončené šarže předpokládáme většinu částic kolem 30 nm a největší aktivitu pod 1 nm. Atest ale ještě není hotov. Pokud se naše předpoklady splní, atest zveřejníme, protože v tu chvíli to bude nejlepší koloidní stříbro na světě. Nyní je velikost částic srovnatelná s výrobkem americké firmy Mesosilver - ne podle toho, co deklarují, ale podle nezávislých rozborů, které jsme si nechali udělat. Nejdříve jsme ale museli Mesosilver přecedit přes filtr s porezitou 220nm, protože jinak velké částice zastínily ty malé, a ty malé pak nebyly při měření vidět. Takže až po přefiltrování Mezosilveru byla kvalita srovnatelná. Žádný jiný měřený konkurenční produkt této velikosti částic nedosahuje, i když mnohde píšou o částicích menších, než 1 nm.

Datum 27.12.2010

Vložil Monika

Titulek Koloidní stříbro + chlorella

Odpovědět

Dobrý den,
je možné současné užívání koloidního stříbra + sladkovodní řasy Chlorella?
Děkuji

Datum 28.12.2010

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Koloidní stříbro + chlorella

Odpovědět

Není důvod, proč by to nemělo být možné. Antibakterin má neutrální PH, a nejsou známy interakceCENSORED

Datum 16.12.2010

Vložil Marketa Pobudova

Titulek současné užívání koloidních kovů?

Odpovědět

Dobrý den,

chci se ještě zeptat, zda je možné najednou užívat koloidní stříbro, zlato a zinek? Nebo je to velká zátěž na játra?

díky MP

Datum 16.12.2010

Vložil Antibakterin - Peš Ladislav

Titulek Re: současné užívání koloidních kovů?

Odpovědět

Se současným užíváním koloidních kovů nemáme žádne osobní zkušenosti. Ale předpokládáme, že tak jako u obyčejné vody, kdy do sebe dostáváte min. 200-500mg/l různých prvků v iontové podobě, tak zrovna i zde je to podobné. Nemělo by to vadit. ale rádi přijmeme něčí osobní postřehy či znalosti.

Datum 07.12.2010

Vložil Marketa Pobudova

Titulek atopicky ekzem

Odpovědět

Dobry den,

zajimalo by me, zda ma KS vliv i na atopicky ekzem. Take by me zajimalo, jestli planujete rozsirit sortiment i na koloidni zlato, zinek, atd.? diky,

Datum 08.12.2010

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: atopicky ekzem

Odpovědět

CENSORED vlastní příčinu neléčí. Atopický ekzém je alergického původu a zpravidla hrají úlohu dědičné dispozice.CENSORED

Datum 08.12.2010

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: atopicky ekzem

Odpovědět

Koloidní zlato, zinek, atd. zatím neplánujeme.

Datum 06.12.2010

Vložil Filip

Titulek Pharma Activ a jejich KS

Odpovědět

Zdravím a také chválím Vaše stránky... ke KS jsem přišel díky mému kolegovi v práci... oba jsme se nějakou dobu potýkali se zdravotními problémy a hledali různé alternativy. A narazili jsme na koloidní stříbro... nejprve jsme četli vše možné na internetu a po uvážení jsme zvolili značku Pharma Activ AG100. Dnes jsem vám volal a psal email jestli je možné nám poradit , které KS si od Vás máme koupit, CENSORED. Já užívám KS 6. den a kolega asi 14 dní... CENSORED, ale určitě nás zarazilo to jak popisujete ostatní produkty u nás vyráběné... že nesplňují to co by měly... neradi bychom brali něco co se v těle usazuje a nejde pryč... proto jsme chtěli vědět jestli budete v brzké době testovat i KS od Pharma Activ? Říkal jste že je to jediný produkt, který jste ještě netestovali... já ho pro jistotu brát nebudu a počkám si na výsledek a nebo si rovnou raději objednám od Vás :-)

Datum 07.12.2010

Vložil Antibakterin - Ladislav Peš

Titulek Re: Pharma Activ a jejich KS

Odpovědět

Dobrý den, dokud nebudeme mít testy KS od Pharma Activ, nemůžeme proti nim říci jediné křivé slovo a obecně ani nechceme postavit naše produkty na pomlouvání konkurence. To ať si každý posoudí a ověří sám. Faktem je, že jsme vše vyvíjeli především pro vlastní potřebu z důvodu nekvalitních produktů ať už doma či až z USA, což nám testy bohužel jen potvrdily. Testujeme čistotu H2O i Ag, ppm, velikost částic a Zeta potenciál(určující sklon k aglomeraci). Vše dokládáme postupně i k dodávaným produktům, k nimž nabízíme i veškeré potřebné příslušenství a poradenství. Farmaceutické lahvičky s uzávěrem originality, špičkový rozprašovač u 50ml spreje, plastovou lžičku o objemu 3ml, kapátko pro zamezení kontaminace a atest obsahu Ag pro konkrétní šarži. Nejsme překupníci, ale přímo výrobci! Proto o výrobku víme vše potřebné a nabízíme jej s plným servisem. Našimi klienty jsou především lékaři a lidé, kteří ví, že kvalita je u tohoto produktu zcela na prvním místě. Jen slova a oslavne fráze na kvalitu, která není ničím jiným než slovy podložena nám nikdy nestačila. a tak se snažíme vyjít vstříc heslu: Důvěřuj, ale prověřuj. A proto vše potřebné přikládáme ke každému výrobku. Včetně pravdivých informací.

Datum 01.11.2010

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Koloidní stříbro

Odpovědět

Tady můžete psát, můžete se ptát, sdělovat své zkušenosti a vše co se týká koloidního stříbra a Antibakterinu, vše, co nebylo na předchozích řádcích.

Datum 15.11.2010

Vložil Aquarius

Titulek Re: Koloidní stříbro

Odpovědět

Skvěle udělané stránky s velmi zajímavým, podrobným a poučným čtením. Je vidět, že rozumíte tomu, o čem píšete.

Datum 28.11.2010

Vložil Antibakterin - Petr Švanda

Titulek Re: Re: Koloidní stříbro

Odpovědět

Děkujeme.